Przebudowa bieżni przy Samorządowej Szkole Podstawowej w Chwalibogowie – wykonanie bieżni o nawierzchni tartanowej

Gmina Września

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00307069
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00307069/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-03 12:29
Lokalizacja
Września, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2e3089d3-3551-478b-8edf-a0f4df33aaf5
Identyfikator
7891001386
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

Wykonawcy

1 przyznane

MULTI SET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOstrów Wielkopolski, PL · lot 0
376 933,52 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00307069 z dnia 2025-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa bieżni przy Samorządowej Szkole Podstawowej w Chwalibogowie – wykonanie bieżni o nawierzchni tartanowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Września

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258069

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Września

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-300

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@wrzesnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wrzesnia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wrzesnia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa bieżni przy Samorządowej Szkole Podstawowej w Chwalibogowie – wykonanie bieżni o nawierzchni tartanowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e3089d3-3551-478b-8edf-a0f4df33aaf5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00307069

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00232970

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-271 / 45 / WIK-RI / 2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 319919,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową bieżni przy Samorządowej Szkole Podstawowej w Chwalibogowie – wykonanie bieżni o nawierzchni tartanowej wg dokumentacji projektowej, przedmiarów robót oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych przekazanych przez Zamawiającego wraz z SWZ. Zamawiający zamierza ubiegać się o dofinansowanie w ramach naboru wniosków na dofinansowanie zadań z zakresu infrastruktury lekkoatletycznej realizowanych przez wielkopolskie jednostki samorządu terytorialnego w 2025 roku w ramach Programu Lekkoatletycznego.
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
1) bieżnia:
- roboty ziemne wraz z wywozem urobku,
- mechanicznie profilowanie i zagęszczenie podłoża,
- podspyka piaskowa,
- podbudowa z kruszywa łamanego warstwa dolna,
- warstwa klinująca z kruszywa kamiennego,
- obrzeża betonowe 8x30 cm na podsypce piaskowej w wypełnieniem spoin pisakiem - na ławie,
- warstwa nośna – masa poliuretanowa,
- warstwa podkładowa typu ETGR,
- obrzeża betonowe pokryte EPDM,
2) skocznia w dal:
- roboty ziemne wraz z wywozem urobku,
- mechanicznie profilowanie i zagęszczenie podłoża,
- ułożenie geowłókniny wzmacniającej,
- warstwa z tłucznia,
- ława betonowa,
- obrzeża 8x30cm,
- łapacz pisaku,
- nawierzchnia z kostki betonowej gr. 6 cm,
3) wykonanie trawników dywanowych,
4) obsługa geodezyjna i geologiczna,
5) wyposażenie:
- blok startowy treningowy świadectwo PZLA – 4 kpl,
- belka odbiciowa wraz z kasetą montażową – 1 kpl,
- kaseta belki odbiciowej z deklem maskującym – 2 kpl,
- akcesoria: klaps startowy – 1 kpl, taśma stalowa miernicza – 1 kpl, grabie – 1 kpl, miotła – 1 kpl.
- siatka na piaskownicę – 1 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 376933,52 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 648043,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 376933,52 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MULTI SET Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6222814083

7.3.3) Ulica: ul. Południowa 32a

7.3.4) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 63-400

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 376933,52 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane