Przygotowanie audytu energetycznego wraz z dokumentacją projektową likwidacji niskiej emisji poprzez podłączenie do sieciowego nośnika ciepła budynków przy ul.Wolności 1,3 i15 w Czerwionce-Leszczynach

ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00307458
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00307458/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-03 13:26
Lokalizacja
Czerwionka-Leszczyny, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6f1dc061-a255-459c-beac-5344f114596d
Identyfikator
6423025602
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

PRACOWNIA PROJEKTOWA STRUKTURA ŁUKASZ ZGLIŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAMikołów, PL · lot 0
129 150 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00307458 z dnia 2025-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie audytu energetycznego wraz z dokumentacją projektową likwidacji niskiej emisji poprzez podłączenie do sieciowego nośnika ciepła budynków przy ul.Wolności 1,3 i15 w Czerwionce-Leszczynach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240785831

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ligonia 5 C

1.5.2.) Miejscowość: Czerwionka-Leszczyny

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-238

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgm.zp@czerwionka-leszczyny.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm-czerwionka-leszczyny.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6f1dc061-a255-459c-beac-5344f114596d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowanie audytu energetycznego wraz z dokumentacją projektową likwidacji niskiej emisji poprzez podłączenie do sieciowego nośnika ciepła budynków przy ul.Wolności 1,3 i15 w Czerwionce-Leszczynach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f1dc061-a255-459c-beac-5344f114596d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00307458

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00017772/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Przygotowanie audytu energetycznego wraz z dokumentacją projektową likwidacji niskiej emisji poprzez podłączenie do sieciowego nośnika ciepła budynków przy ul.Wolności 1,3i15 w Czerwionce-Leszczynach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00249209

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 6/ZP/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 128319,51 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie audytu energetycznego wraz z dokumentacją projektową likwidacji niskiej emisji poprzez podłączenie do sieciowego nośnika ciepła budynków położonych przy ul. Wolności 1, 3 i 15 w Czerwionce – Leszczynach.

Audyt energetyczny oraz dokumentację projektową obejmującą wykonanie inwentaryzacji, projektów budowlanych i technicznych wraz z przedmiarami i kosztorysami inwestorskimi oraz Specyfikacjami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych należy wykonać odrębnie dla każdego z budynków.
Zakres prac projektowych różni się w odniesieniu do poszczególnych budynków i został opisany w „Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ oraz w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.

Dla każdego budynku należy opracować Program Prac Konserwatorskich oraz uzyskać pozwolenia konserwatora zabytków na wykonanie robót budowlanych.
Audyt energetyczny, Program prac konserwatorskich oraz dokumentację projektową należy opracować po przeprowadzeniu inwentaryzacji poszczególnych budynków w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania przedmiotu Umowy.
Przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie przez Wykonawcę wszelkich uzgodnień i uzyskanie wszelkich decyzji koniecznych do przeprowadzenia robót budowlanych w oparciu o dokumentację projektową. Wykonawca otrzyma niezbędne pełnomocnictwa do reprezentowania Zamawiającego przed właściwymi organami administracji państwowej, architektonicznej i terenowej w celu uzyskania uzgodnień, pozwoleń i decyzji.
Przedmiot zamówienia obejmuje pełnienie przez Wykonawcę nadzoru autorskiego obejmującego m.in:
- nadzór nad wykonywanymi pracami budowlanymi pod względem zgodności z projektem,
- uzupełnianie szczegółów dokumentacji projektowej oraz udzielanie wyjaśnień w zakresie wątpliwości powstałych w toku realizacji robót,
- udział w naradach technicznych (na wniosek Zamawiającego),
- udział w odbiorach częściowych i odbiorze końcowym poszczególnych obiektów (na wniosek Zamawiającego),
- opracowywanie rozwiązań zamiennych i uzupełniających projektów podstawowych, wynikających z błędów, pomyłek lub braków dokumentacji projektowo - kosztorysowej wykonanej na podstawie niniejszego zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 129150,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 129150,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 129150,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRACOWNIA PROJEKTOWA STRUKTURA ŁUKASZ ZGLIŃSKI SP. K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 528845007

7.3.3) Ulica: WYZWOLENIA 27/213

7.3.4) Miejscowość: MIKOŁÓW

7.3.5) Kod pocztowy: 43-190

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Zakres prac zleconych Podwykonawcy - prace projektowe- część budowlana. Dane Podwykonawcy: STRUKTURA PP ŁUKASZ ZGLIŃSKI, Os. Kochanowskiego 18/15, 43-190 Mikołów.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 129150,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 170 dni

2025-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi