Usługa zabezpieczenia pacjenta kamizelką defibrylującą w zakresie ochrony przed Nagłym Zgonem Sercowym (NZS)

Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00307734
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00307734/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-03 14:07
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c72c6af6-b071-46ef-8625-0dffd221c3c8
Identyfikator
1132869037
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Specjalistyczne usługi medyczne

Wykonawcy

1 przyznane

ZOLL MEDICAL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
186 271,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00307734 z dnia 2025-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa zabezpieczenia pacjenta kamizelką defibrylującą
w zakresie ochrony przed Nagłym Zgonem Sercowym (NZS)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002153989

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Grenadierów 51/59

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-073

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szpital@grochowski.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grochowski.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szpitalgrochowski.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa zabezpieczenia pacjenta kamizelką defibrylującą
w zakresie ochrony przed Nagłym Zgonem Sercowym (NZS)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c72c6af6-b071-46ef-8625-0dffd221c3c8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00307734

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00239223

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPK/55/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 151440,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zabezpieczenia pacjenta kamizelką defibrylującą w zakresie ochrony przed Nagłym Zgonem Sercowym (NZS), w której skład wchodzi udostępnienie pacjentowi pełnego zestawu urządzeń wraz z możliwością dostępu do wybranych danych w systemie monitorującym dla lekarza prowadzącego.
2. Usługa obejmować musi minimum:
1) zabezpieczenie pacjenta kamizelką defibrylującą (dostarczenie kamizelki do Zamawiającego i przeszkolenie);
2) przeszkolenie pacjenta i, jeśli to konieczne, ponowne przeszkolenie w zakresie noszenia i obsługi kamizelki (należy uwzględnić w wycenie min. 2 przeszkolenia);
3) aktywację i wprowadzenie pacjenta do systemu monitorowania;
4) wymianę sprzętu w przypadku usterki (bez dodatkowych kosztów po stronie pacjenta i Zamawiającego);
5) infolinię wsparcia technicznego, dostępną 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, w celu udzielenia wsparcia pacjentowi;
6) odbiór urządzenia po zakończeniu użytkowania.
3. Elementy składowe kamizelki (urządzenia) (urządzenie może mieć więcej elementów):
1) monitor kamizelki defibrylującej;
2) pas z elektrodami EKG i elektrodami defibrylującymi;
3) 2 akumulatory;
4) 2 koszulki materiałowe (uprzęże) w rozmiarze pacjenta;
5) ładowarka do baterii;
6) przekaźnik danych;
7) futerał na monitor.
4. Urządzenie rejestruje następujące dane :
1) zapisy EKG;
2) tętno;
3) tony serca;
4) pozycję ciała;
5) poziom aktywności fizycznej;
6) czas aktywności fizycznej;
7) czas noszenia urządzenia.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo – cenowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186271,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 186271,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186271,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zoll Medical Poland Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272904592

7.3.3) Ulica: Grzybowska 87

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-844

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 186271,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2025-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi