Zakup i dostawa kruszywa na remonty dróg gminnych w 2025 roku

Gmina Biała Piska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00307876
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00307876/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-03 14:32
Lokalizacja
Biała Piska, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e89dca75-54ed-4a74-9514-8a11c33331bd
Identyfikator
8491499704
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

KruszywoMieszanka piasku i żwiruŻwirUsługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

Wykonawcy

1 przyznane

DANIEL DĄBROWSKIBiała Piska, PL · lot 0
345 845 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00307876 z dnia 2025-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa kruszywa na remonty dróg gminnych w 2025 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biała Piska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671490

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Adama Mickiewicza 25

1.5.2.) Miejscowość: Biała Piska

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-230

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.7.) Numer telefonu: 874241350

1.5.8.) Numer faksu: 874241351

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@bialapiska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.bialapiska.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e89dca75-54ed-4a74-9514-8a11c33331bd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa kruszywa na remonty dróg gminnych w 2025 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e89dca75-54ed-4a74-9514-8a11c33331bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00307876

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00027538/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup i dostawa kruszywa na remonty dróg gminnych w 2025 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00254571

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Or.ZP.271.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 302013,01 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup pospółki, mieszanki kruszywa łamanego
0–31,5mm (C50/30), kruszywa grubego 8–16 mm oraz transport do miejsc wskazanych przez Zamawiającego (drogi gminne) z mechanicznym załadunkiem i wyładunkiem samochodami ciężarowymi o ładowności jeden 10t – 20t, drugi 10t – 30t. Rozliczenie między Zamawiającym a Wykonawcą odbywać się będzie według cen jednostkowych: - 1 tona pospółki, - 1 tona mieszanki kruszywa łamanego 0–31,5mm (C50/30), - 1 tona kruszywa grubego 8 – 16 mm, - 1 tkm od miejsca poboru kruszywa (w cenie 1 tkm powinny być zawarte: mechaniczny załadunek, transport i rozładunek), Maksymalna odległość od miejsca poboru kruszyw do siedziby Zamawiającego do 25 km w linii prostej. Cena tkm powinna zawierać wszystkie koszty związane z realizacją zamówienia, a w szczególności: koszty dojazdu sprzętu do miejsca realizacji zamówienia oraz dodatkowe koszty związane z mechanicznym załadunkiem, transportem i rozładunkiem.
Przewidywana ilość zakupu pospółki - do 100 t. Przewidywana ilość zakupu mieszanki kruszywa łamanego 0-31,5mm (C50/30) - do 100 t. Przewidywana ilość zakupu kruszywa grubego 8 -16 mm - do 4 800 t. Przewidywana ilość zleconych tkm - do 75 000 tkm. Określona ilość pospółki, kruszywa łamanego i grubego i tkm jest wielkością szacunkową jaką Zamawiający zamierza zakupić w okresie obowiązywania umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości zakupu pospółki, mieszanki kruszywa oraz kruszywa grubego i zmiany ilości zleconych tkm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

14212210-5 - Mieszanka piasku i żwiru

14212120-7 - Żwir

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 345845,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 345845,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 345845,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Daniel Dąbrowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8491567191

7.3.4) Miejscowość: Mikuty

7.3.5) Kod pocztowy: 12-230

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 345845,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2025-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy