Dostosowanie budynków Starostwa Powiatowego w Radomiu w celu likwidacji barier architektonicznych i informacyjno-komunikacyjnych

Powiat Radomski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00308480
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00308480/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-04 08:55
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-080c8995-1119-4b7a-aadb-40d1870dd2fa
Identyfikator
670223110
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkoweRoboty w zakresie okładaniaMalowanie nawierzchiFundamentowanieInstalowanie windRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychInstalowanie drzwi i okienRoboty murarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00308480 z dnia 2025-07-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynków Starostwa Powiatowego w Radomiu w celu likwidacji barier architektonicznych i informacyjno-komunikacyjnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Radomski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223110

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Mazowieckiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 483655801

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@spradom.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spradom.finn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-radomski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie budynków Starostwa Powiatowego w Radomiu w celu likwidacji barier architektonicznych i informacyjno-komunikacyjnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-080c8995-1119-4b7a-aadb-40d1870dd2fa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00308480

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043690/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Rozbudowa budynku biurowego przy ul. Granicznej 24 o windę zewnętrzną a także na zmiana zagospodarowania terenu przed budynkiem.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00253886

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ON.272.104.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zadania inwestycyjnego jest rozbudowa i przebudowa budynku biurowego o windę zewnętrzną i schody w ramach zadania pn. „Dostosowanie budynków Starostwa Powiatowego w Radomiu w celi likwidacji barier architektonicznych i informacyjno-komunikacyjnych”, przy ul. Granicznej 24.
1. Zakres zamówienia obejmuje między innymi:
1.1 Budowlanka. Przygotowanie ścian istniejącego budynku przed montażem platformy dla niepełnosprawnych z szybem windowym:
a) Roboty rozbiórkowe
b) Roboty murarskie
c) Instalowanie drzwi i okien
d) Tynki i okładziny ścian
e) Malowanie
1.2 Instalowanie wind:
a) Roboty ziemne i fundamentowanie
b) Instalowanie wind
1.3 Roboty zewnętrzne:
a) Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
b) Wznoszenie ogrodzeń
c) Schody zewnętrzne i nawierzchnie
d) Obudowa śmietnikowa

1.4 Elektryka dot. instalacji windy.
1.5 Elektryka dot. przyłączy telekomunikacyjnych.
1.6 Klimatyzacja – demontaż i montaż – uzupełnienie.
Szczegółowy opis Przedmiotu Umowy, w tym zakres robót, technologia wykonania oraz specyfikacja elementów wyposażenia zawarte są w dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB)
i przedmiarach robót, OPZ stanowiących załącznik NR 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262650-2 - Roboty w zakresie okładania

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45262210-6 - Fundamentowanie

45313100-5 - Instalowanie wind

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45262522-6 - Roboty murarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 565000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 787200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-07-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane