Wymiana 9 hydrantów wewnętrznych DN52 na nowe spełniające normę PN-EN-671-1 w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00308643
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00308643/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-04 09:30
Lokalizacja
Chęciny, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4b6371ff-16ea-40ab-8336-6f58564d641d
Identyfikator
9591289964
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Hydranty gaśniczeRoboty instalacyjne przeciwpożaroweRoboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00308643 z dnia 2025-07-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana 9 hydrantów wewnętrznych DN52 na nowe spełniające normę PN-EN-671-1 w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296213

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czerwona Góra 10

1.5.2.) Miejscowość: Chęciny

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-060

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerwonagora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonagora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://czerwonagora.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana 9 hydrantów wewnętrznych DN52 na nowe spełniające normę PN-EN-671-1 w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b6371ff-16ea-40ab-8336-6f58564d641d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00308643

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00176736/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Wymiana hydrantów wewnętrznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00272666

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-0965-A-2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamówienie jest realizowane z dofinansowania ze środków budżetu Województwa Świętokrzyskiego w 2025 roku pn. „Przeprowadzenie remontów w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rafała w Czerwonej Górze” w ramach zadania pn. „Wymiana 9 hydrantów wewnętrznych DN52 na nowe spełniające normę PN-EN-671-1 w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rafała w Czerwonej Górze”.
2. Inwestycja jest realizowana w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera:
- załącznik od nr 9 do SWZ – „Program Funkcjonalno-Użytkowy wraz z załącznikami”.
4. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44482200-4 - Hydranty gaśnicze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie zgodnie z art. 255 pkt 3 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę brutto w wysokości 70 000,00 zł. Firma Usługi Budowlane Łukasz Misztal, ul. Chabrowa 9a, 25-224 Kielce złożyła najkorzystniejszą ofertę, zaoferowała kwotę brutto w wysokości 98 154,00 zł, co przewyższa kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

2025-07-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane