Dostawa elementów systemu audio-video i prace serwisowo-konserwacyjne w budynku Stałego Przedstawicielstwa Rzeczypospolitej Polskiej przy Unii Europejskiej

Stałe Przedstawicielstwo RP przy Unii Europejskiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00309665
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00309665/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-04 12:41
Lokalizacja
Bruksela, BE
Kraj zamawiającego
BE
ID przetargu
ocds-148610-66e4dfe0-250a-4d5a-9439-bfda476b1e74
Identyfikator
BE
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Monitory wideoSprzęt wideo do odtwarzaniaTelewizory cyfroweAkcesoria do sprzętu dźwiękowego i wideoEkranyRutery siecioweInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychUsługi instalowania maszyn i urządzeń

Wykonawcy

1 przyznane

AV SMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
132 681,08 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00309665 z dnia 2025-07-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa elementów systemu audio-video i prace serwisowo-konserwacyjne w budynku Stałego Przedstawicielstwa Rzeczypospolitej Polskiej przy Unii Europejskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Stałe Przedstawicielstwo RP przy Unii Europejskiej

1.3.) Oddział zamawiającego: ...

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: BE

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rue Stevin 139

1.5.2.) Miejscowość: Bruksela

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-00

1.5.5.) Kraj: Belgia

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: BE100 - Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.losz@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/ue/stale-przedstawicielstwo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Placówka zagraniczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Placówka zagraniczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa elementów systemu audio-video i prace serwisowo-konserwacyjne w budynku Stałego Przedstawicielstwa Rzeczypospolitej Polskiej przy Unii Europejskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66e4dfe0-250a-4d5a-9439-bfda476b1e74

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00309665

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00116241/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa elementów systemu audio-video i prace serwisowo - konserwacyjne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 143 000 euro dla dostaw lub usług / 5 538 000 euro dla robót budowlanych/ 750 000 euro dla usług społecznych i innych szczególnych usług.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: SP.UE.BRUK.ROT.260.3.2025.RR/39

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP.UE.BRUK.ROT.260.3.2025.RR/39

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 113271,84 EUR

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów systemu audio-video i prace serwisowo -
konserwacyjne w tym:
- wymiana matrycy CRESTRON 32x32 na system AVoIP,
- wymiana projektora lampowego wraz z ekranem podwieszanym w Sali A,
- wymiana monitorów w Sali C i Sali D,
- wymiana wzmacniacza audio dla Sal ABCDE,
- wymiana ściany monitorowej w Window Polska na Ścianę LED,
- dostawa monitora dotykowego na wózku do Sale E,
- dostawa karty Dante do procesora BIAMP,
- dostawa Switcha 48 portów POE+,
- dostawa enkoderów i dekoderów do systemu AVoIP.

Opracowanie dokumentacji powykonawczej, wykonania ewentualnych niezbędnych robót budowlanych i instalacyjnych niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia.
System ma zapewnić niezależną pracę elementów odseparowanych elementów Audio-Video z zastrzeżeniem redundantności układów (Polish Window) w przypadku awarii.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32323000-3 - Monitory wideo

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32323400-7 - Sprzęt wideo do odtwarzania

32324600-6 - Telewizory cyfrowe

32351000-8 - Akcesoria do sprzętu dźwiękowego i wideo

32351200-0 - Ekrany

32413100-2 - Rutery sieciowe

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

51500000-7 - Usługi instalowania maszyn i urządzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AV Smart Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 679-312-14-10

7.3.3) Ulica: ul. Zawiła 65X

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-390

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 132681,08 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-08-31
2025-07-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy