Przebudowa drogi wewnętrznej dz.nr. 43 w m. Kaszyce
GMINA ORŁY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00310250
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00310250/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-07-04 14:23
- Lokalizacja
- Orły, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-567766b1-e67e-4daa-a044-52b93d5ab8ca
- Identyfikator
- 7952307330
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00310250 z dnia 2025-07-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej dz.nr. 43 w m. Kaszyce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ORŁY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900358
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Przemyska 3
1.5.2.) Miejscowość: Orły
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-716
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@ugorly.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaorly.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej dz.nr. 43 w m. Kaszyce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-567766b1-e67e-4daa-a044-52b93d5ab8ca
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00310250
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00130022
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający postanowieniami SWZ postepowania prowadzonego w trybie podstawowym,
o którym mowa w art. 275 pkt 1 p.z.p. na zadanie pn. „Modernizacja dróg gminnych i wewnętrznych na terenie gminy Orły” (znak: OAF.II.271.1.1.2024) przewidział możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp, związanych z przedmiotem zamówienia w zakresie do 50 % ilości podanej w zamówieniu podstawowym.
Roboty podobne dla robót budowlanych będących przedmiotem postępowania (znak: OAF.II.271.1.1.2024) polegać będą na wykonaniu prac określonych w przedmiarach robót (załącznik do SWZ), w tym m.in.:
robotach przygotowawczych,
robotach pomiarowych,
robotach ziemnych ręcznych i sprzętem mechanicznym,
profilowaniu i zagęszczaniu podłoża,
wykonaniu podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
wykonaniu podbudowy z kruszywa stabilizowanego cementem,
wykonaniu nawierzchni z betonu asfaltowego lub/i mieszanek mineralno - bitumicznych.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-1d886039-f846-11ee-b016-82aaee56c84c
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BGP.IX.271.1.6.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa drogi wewnętrznej dz.nr. 43 w m. Kaszyce
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 90286,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 90286,86 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 90286,86 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bieżące Utrzymanie Dróg Mariusz Ślimak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7951058149
7.3.3) Ulica: Ruszelczyce 107a
7.3.4) Miejscowość: Krzywcza
7.3.5) Kod pocztowy: 37-755
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 90286,86 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-07-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |