Zakup okotarowania sceny dla Teatru Wielkiego w Łodzi

Teatr Wielki w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00464954
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00464954/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-21 11:49
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-65af50d1-27ef-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
Identyfikator
7240001793
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Tkaniny włókiennicze i podobneTkaniny

Wykonawcy

1 przyznane

LOOKBAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
723 240 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00464954 z dnia 2024-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup okotarowania sceny dla Teatru Wielkiego w Łodzi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Teatr Wielki w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000279195

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Dąbrowskiego

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-249

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.iwanowska@teatr-wielki.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.operalodz.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/operalodz/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup okotarowania sceny dla Teatru Wielkiego w Łodzi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65af50d1-27ef-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00464954

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050117/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup okotarowania sceny dla Teatru Wielkiego w Łodzi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00361557

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DP/TP/04/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 727000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup okotarowania sceny dla Teatru Wielkiego w Łodzi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 4 do SWZ. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, to należy rozumieć, że określeniom tym towarzyszą słowa „lub równoważny”, zgodnie z art. 99 ust. 5 uPzp.
2. Wymagania ogólne, dotyczące całego zamawianego okotarowania sceny, wchodzącego w skład przedmiotu zamówienia:
2.1. Materiał – czarny, syntetyczny plusz dekoracyjny o dużej gęstości - co najmniej 400 g/m2, z wykończeniem trudnopalnym, potwierdzonym odpowiednim atestem dołączonym do oferty.
2.2. Przy kurtynie zagłuszającej należy zastosować drugą, dodatkową tkaninę techniczną absorbującą - pochłaniającą dźwięki o gramaturze co najmniej 320 g/m2, trudnopalną /potwierdzoną odpowiednim atestem dołączonym do oferty/.
2.3. W cenie oferty należy uwzględnić dostawę taśmy bawełnianej w kolorze czarnym o szerokości 20 mm w ilości 1000 metrów bieżących, z której Zamawiający wykona troki mocujące. Założenie troków mocujących – po stronie Zamawiającego.
2.4. Bryty użytego materiału do wykonania kulis muszą posiadać szerokość 1,2 m. Warunek ten jest bardzo istotny ze względu na krotność ich zastosowania w poszczególnych elementach, które zapewniają prawidłowe krycie podczas spektakli i sprawdzoną możliwość złożenia i składowania wzdłuż brytów w specjalnie przygotowanych, posiadanych przez Zamawiającego skrzyniach, aby je jak najmniej zagniatać.
2.5. Okotarowanie musi być wykonane bardzo starannie, bez zmarszczeń na szwach, tak aby kierunek brytów był zgodny, co jest szalenie istotne na scenie oświetlonej z wielu kierunków.
2.6. Ze względu na specyfikę zamówienia oraz dopasowanie kotar do wymiarów urządzeń scenicznych, systemu mocowań, obciążania poszczególnych elementów w celu ich maksymalnego napinania wszystkie wątpliwości przed realizacją zamówienia i w trakcie realizacji należy konsultować z Brygadą Montażu Dekoracji Teatru Wielkiego w Łodzi, przede wszystkim z p. Jackiem Wojciechowskim tel. 505 034 792.
2.7. Zamawiający zastrzega sobie możliwość obejrzenia wykonawstwa w trakcie pracy, aby przekazywać ewentualne uwagi na bieżąco w celu uniknięcia problemów przy realizacji tego skomplikowanego i specyficznego zamówienia.
2.8. Rodzaj pasów wzmacniających, kółek i innych elementów oraz sposób szycia kieszeni obciążeniowych i fartuchów wysłaniających do ustalenia po bezpośredniej konsultacji.
2.9. Do szycia musi być użyta 100% nić bawełniana (nić syntetyczna może powodować marszczenie się materiału na szwach).

4.5.3.) Główny kod CPV: 19200000-8 - Tkaniny włókiennicze i podobne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

19260000-6 - Tkaniny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 723240,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 812880,43 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 723240,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LOOKBAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7792527180

7.3.3) Ulica: ul. Łobeska 7

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-182

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 723240,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2024-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy