Utwardzenie i uporządkowanie terenu przy Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Brzozowie

GMINA BRZOZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00310502
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00310502/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-04 16:03
Lokalizacja
Brzozów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bda6566f-999c-4a8c-93f9-aa3e8cb4ff80
Identyfikator
6861556400
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

"WOLBUD 95" PPHT ANDRZEJ WOLANIN SPÓŁKA JAWNAPrzysietnica, PL · lot 0
513 633,14 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00310502 z dnia 2025-07-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utwardzenie i uporządkowanie terenu przy Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Brzozowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZOZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440235

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 1

1.5.2.) Miejscowość: Brzozów

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 133061061

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@brzozow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://brzozow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bda6566f-999c-4a8c-93f9-aa3e8cb4ff80

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utwardzenie i uporządkowanie terenu przy Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Brzozowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bda6566f-999c-4a8c-93f9-aa3e8cb4ff80

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00310502

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00027821/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Utwardzenie i uporządkowanie terenu przy Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Brzozowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00233624

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IF.271.41.2025.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 593334,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Nazwa zamówienia: Utwardzenie i uporządkowanie terenu przy Przedszkolu Samorządowym
Nr 1 w Brzozowie
Kod CPV: 45233140-2 Roboty drogowe.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji oraz remoncie nawierzchni placu żwirowego/betonowego zlokalizowanego w miejscowości Brzozów na działce gruntowej nr 2167 na nawierzchnię z betonu asfaltowego oraz kostki o łącznej przybliżonej powierzchni 880m2.
Zakres robót budowlanych stanowiących przedmiot zamówienia obejmuje:
• Roboty ziemne i przygotowawcze
• Roboty przy kanalizacji sanitarnej
• Roboty przy kanalizacji deszczowej
• Roboty związane z wykonaniem podbudowy
• Roboty związane z wykonaniem nawierzchni
• Roboty wykończeniowe
• Roboty związane z przebudową ogrodzenia na istniejącym wjeździe
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zawierający opis przedmiotu zamówienia, przedmiar robót i specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych) stanowi załącznik nr 6 do specyfikacji warunków zamówienia.
W każdym przypadku, gdy zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę albo przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Kryteriami, które zamawiający wykorzysta do oceny równoważności będą każdorazowo wyłącznie parametry i wymagania ujęte w opisie przedmiotu zamówienia. Warunkiem uznania równoważności jest udowodnienie przez wykonawcę w ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 513633,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 913201,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 513633,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "WOLBUD 95" PPHT Andrzej Wolanin Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6861000565

7.3.4) Miejscowość: Przysietnica

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 513633,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni

2025-07-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane