Zakup samochodu ciężarowego do 3,5 tony - brygadówki w wersji wywrotka dla dalszej działalności Centrum Integracji Społecznej w Skarżysku-Kamiennej

Centrum Integracji Społecznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00310636
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00310636/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-06 17:43
Lokalizacja
Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f1fcefea-cac6-4a3c-aacc-28673dd35b82
Identyfikator
6631859060
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00310636 z dnia 2025-07-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu ciężarowego do 3,5 tony - brygadówki w wersji wywrotka dla dalszej działalności Centrum Integracji Społecznej w Skarżysku-Kamiennej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Integracji Społecznej

1.3.) Oddział zamawiającego: CIS

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260438350

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Prusa 3A

1.5.2.) Miejscowość: Skarżysko-Kamienna

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-110

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@cis-skarzysko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.cis-skarzysko.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f1fcefea-cac6-4a3c-aacc-28673dd35b82

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka organizacyjna administracji samorządowej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Ekonomia społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup samochodu ciężarowego do 3,5 tony - brygadówki w wersji wywrotka dla dalszej działalności Centrum Integracji Społecznej w Skarżysku-Kamiennej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1fcefea-cac6-4a3c-aacc-28673dd35b82

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00310636

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00049671/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup samochodu ciężarowego do 3,5 tony - brygadówki w wersji wywrotka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00280090

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest doposażenie jednostki Centrum Integracji Społecznej z siedzibą w Skarżysku – Kamiennej w urządzenie niezbędne do świadczenia usług, tj. zakup fabrycznie nowego samochodu brygadowego typu wywrotka.
2. Przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34134000-5 - Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z odrzuceniem oferty nr 2, działając na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnił niniejsze postępowanie. Oferta z najniższą ceną, tj. oferta nr 1 złożona przez "REN-CAR" Sp. z o.o., ul. Gliwicka 190, 44-207 Rybnik za cenę 222 261,00 zł przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Ponadto Zamawiający nie posiada środków finansowych na zwiększenie kwoty jaką zamierza przeznaczyć na zamówienie do ceny oferty nr 1.
2025-07-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy