Usuwanie azbestu z terenu Powiatu Pleszewskiego
POWIAT PLESZEWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00465040
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00465040/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-21 12:09
- Lokalizacja
- Pleszew, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b809b214-32e4-11ef-acf6-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 6080091886
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00465040 z dnia 2024-08-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usuwanie azbestu z terenu Powiatu Pleszewskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT PLESZEWSKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Pleszewie. Wydział Nieruchomości, Inwestycji i Rozwoju.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854808
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 79
1.5.2.) Miejscowość: Pleszew
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 627429652
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatpleszewski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiatpleszewski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b809b214-32e4-11ef-acf6-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usuwanie azbestu z terenu Powiatu Pleszewskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b809b214-32e4-11ef-acf6-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00465040
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00012967/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Usuwanie azbestu z terenu Powiatu Pleszewskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00391133
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NR.272.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i likwidacja wyrobów zawierających azbest. Szacunkowa ilość wyrobów zawierających azbest planowanych do odbioru wynosi 640,00 Mg. 2. Zakres prac obejmuje: 1). pakowanie zdemontowanych wyrobów zawierających azbest, zabezpieczenie odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami: ułożenie na paletach, zabezpieczenie folią; 2) . ważenie odpadów. 3). załadunek; 4). uporządkowanie miejsca wykonania usługi z odpadów zawierających azbest oraz oczyszczenie z pyłu w sposób uniemożliwiający ich emisję do środowiska; 5). transport z miejsca odbioru do miejsca unieszkodliwienia. Transport odebranych odpadów zawierających azbest odbywać się musi zgodnie z wymogami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki Pracy i Polityki Społecznej z dnia 02 .04. 2004r. w sprawie sposobów i warunków bezpiecznego użytkowania i usuwania wyrobów zawierających azbest (Dz. U. z 2004 r. Nr 71, poz. 649 ze zm) oraz w sposób uniemożliwiający zanieczyszczenie dróg i terenów użyteczności publicznej, oraz nie stwarzający zagrożenia dla środowiska zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 720); 6). rozładunek i przekazanie odpadów do unieszkodliwiania zgodnie z przepisami ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 roku (tj. Dz. U. z 2021 r., poz. 779 ze zm.) na odpowiednio do tego celu przeznaczone składowisko odpadów niebezpiecznych; 7). prowadzenie ilościowej i jakościowej ewidencji odpadów zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 grudnia 2012r o odpadach (tj. Dz.U z 2021r, poz. 779 ze zm). 3. Wykonawca wykona usługi zgodnie z zakresem rzeczowym prac oraz obowiązującymi standardami określonymi w tym zakresie przepisami prawa t.j: 1). Ustawą z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (t .j. Dz. U z 2021r., poz. 779 z zm); 2). Ustawą z dnia 19 czerwca 1997r. o zakazie stosowania wyrobów zawierających azbest ( t. j. Dz. U.z 2017r., poz. 2119); 3). Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 14 października 2005r. w sprawie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy przy zabezpieczeniu i usuwaniu wyrobów zawierających azbest oraz programu szkolenia w zakresie bezpiecznego użytkowania takich wyrobów (Dz. U. z 2005r., Nr 216, poz. 1824); 4). Rozporządzeniem Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 2 kwietnia 2004r. w sprawie sposobów i warunków bezpiecznego użytkowania i usuwania wyrobów zawierających azbest (Dz. U. z 2004r, Nr 71, poz. 649 ze zm); 5). Ustawą z dnia 19 sierpnia 2011r. o przewozie towarów niebezpiecznych (t.j Dz. U. z 2021 r. poz. 756); 6). Regulaminem realizacji zadania stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262660-5 - Usuwanie azbestu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90512000-9 - Usługi transportu odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 268800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 378777,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 268800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DELTA Tomasz Wejman
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 060323268
7.3.3) Ulica: Kurowska 118
7.3.4) Miejscowość: Końskowola
7.3.5) Kod pocztowy: 24-130
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 420000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-088.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Cena jednostkowa w ofercie wybranego wykonawcy : 420,00 zł / 1 MgCena oferty wybranego wykonawcy (przy założeniu 640 Mg): 268800,00 zł
Maksymalna wartość nominalna zobowiązania: 420000,00 zł
| 2024-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |