Przebudowa drogi gminnej na działkach nr 135 i 132 w miejscowości Wielkie Radowiska

GMINA DĘBOWA ŁĄKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00311129
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00311129/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-07 09:59
Lokalizacja
Dębowa Łąka, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d539b41e-1df1-4452-a693-dae53c1bbea9
Identyfikator
8781754955
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneInstalowanie oznakowania drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH "DROBUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWąbrzeźno, PL · lot 0
1 201 840,58 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00311129 z dnia 2025-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej na działkach nr 135 i 132 w miejscowości Wielkie Radowiska

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĘBOWA ŁĄKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118796

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 38

1.5.2.) Miejscowość: Dębowa Łąka

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-207

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: (56)6884910

1.5.8.) Numer faksu: -

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugdl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debowalaka.bip.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ugdl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej na działkach nr 135 i 132 w miejscowości Wielkie Radowiska

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d539b41e-1df1-4452-a693-dae53c1bbea9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00311129

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00026169/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa drogi gminnej na działkach Nr 135 i 132 w miejscowości Wielkie Radowiska

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00161153

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1625677,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inwestycji pn.:”Przebudowa drogi gminnej na działkach nr 135 i 132 w miejscowości Wielkie Radowiska”.
2. Zakres robót obejmuje roboty pomiarowe, roboty rozbiórkowe, roboty ziemne - korytowanie, podbudowę (jezdnia i zjazdy), nawierzchnię jezdni, zjazdów i poboczy, przepust (przebudowa) oraz roboty wykończeniowe.
3. Opis zamówienia. Przebudowa dotyczy wykonania nawierzchni bitumicznej o łącznej grubości 10 cm (warstwa wiążąca 5 cm i warstwa ścieralna 5 cm) ułożonej na podbudowie z kruszywa łamanego o grubości 30 cm (dolna warstwa podbudowy o frakcji 0/63 mm o grubości 20 cm i górna warstwa podbudowy o frakcji 0/31,5 mm o grubości 10 cm) na odcinku drogi gminnej o długości 990 m i szerokości od 4,50 m do 5,00 m. Po obu stronach drogi należy wykonać utwardzone pobocze 2 x 0,50 m z kruszywa łamanego o frakcji 0/31,5 mm i grubości warstwy 20 cm na warstwie odsączającej z piasku o grubości 10 cm. W ramach zadania należy wykonać skrzyżowanie z drogą gminną, przebudować 1 przepust drogowy o średnicy 50 cm i długości 8 m z rur PEHD, wykonać zjazdy do przyległych nieruchomości oraz pól uprawnych, a także zamontować bariery ochronne na przepuście i oznakowanie pionowe. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera projekt budowlany, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, projekt stałej organizacji ruchu oraz przedmiary robót stanowiące załączniki nr 11 – nr 14 do SWZ oraz niniejsza SWZ. Z uwagi na ryczałtowy charakter zamówienia udostępnione przez Zamawiającego przedmiary robót nie są podstawą wyceny robót, a stanowią jedynie materiał pomocniczy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1201840,58 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1496836,66 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1201840,58 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "DROBUD" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8781546412

7.3.3) Ulica: 1 Maja 61

7.3.4) Miejscowość: Wąbrzeźno

7.3.5) Kod pocztowy: 87-200

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1201840,58 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane