Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej modernizacji budynku przy ul. Kępnej 11. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.31.2025

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00311180
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00311180/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-07 10:10
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-623c71be-e55a-4b38-a1c3-5bffdcb490ce
Identyfikator
1132524746
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

STUDIO BUDOWLANE UNITY S.C., MAŁGORZATA TISCHNER, DAMIAN CYRTAWarszawa, PL · lot 0
270 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00311180 z dnia 2025-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej modernizacji
budynku przy ul. Kępnej 11.
Oznaczenie sprawy: DNZP.260.31.2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011513343

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 23

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-719

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamow@zgn-praga-pn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pragapn.um.warszawa.pl/waw/zgn-pragapn

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zgn-praga-pn.ezamawiajacy.pl/pn/zgn-praga-pn/demand/211354/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie mieszkaniowym zasobem oraz powierzonym zasobem nieruchomości m. st. Warszawy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej modernizacji
budynku przy ul. Kępnej 11.
Oznaczenie sprawy: DNZP.260.31.2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-623c71be-e55a-4b38-a1c3-5bffdcb490ce

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00311180

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00013611/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.8 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej modernizacji budynku przy ul. Kępnej 11

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00236702

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DNZP.260.31.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 215913,11 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla modernizacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Kępna 11 w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja budynków mieszkalnych wyłączonych z użytkowania - prace przygotowawcze.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla robót budowlanych, obejmujących przebudowę budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z instalacjami: elektryczną (w tym odgromową), domofonową, telekomunikacyjną (w tym instalacja RTV naziemna i satelitarna), oddymiania klatek schodowych (w tym scenariusz pożarowy i matryca sterowań), sanitarną (w tym p-poż., centralne ogrzewanie, centralnej ciepłej wody użytkowej, wod-kan, technologię i automatykę węzła cieplnego wentylację mechaniczną piwnic i grawitacyjną pozostałych pomieszczeń) wraz z zagospodarowaniem podwórka (modernizacja sieci kanalizacji deszczowej) na działce ewidencyjnej nr 6/2 z obrębu 4-15-07 przy ul. Kępna 11 w Warszawie.

Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w specyfikacji warunków zamówienia wraz z załącznikami stanowiącymi jej integralną część tj. Projektowane postanowienia umowy składające się z Warunków Szczegółowych do Umowy zwane w dokumentach zamówienia WSU oraz Ogólnych Warunków Umowy o dokumentację projektowo-kosztorysową zwane w dokumentach zamówienia OWUP (Załącznik nr 11 do WSU) - wraz z załącznikami tj. Opisem przedmiotu zamówienia – Załącznik Nr 2 do umowy wraz z Zaleceniami Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z dnia 06.12.2024 r. oraz sprostowaniem z dnia 19.12.2024 r oraz zaleceniami Biura Stołecznego Konserwatora Zabytków – pismo z dnia 28.01.2025 r. – Załącznik Nr 1 do opisu oraz Standardem wykończenia budynku i lokali mieszkalnych na nieruchomości przy ul. Kępnej 11 – Załącznik Nr 3 do umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 239850,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 329700,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 270600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STUDIO BUDOWLANE "UNITY" S.C. Małgorzata Tischner, Damian Cyrta

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5222685739

7.3.3) Ulica: ul. Kędzierskiego 2/66

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-493

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 270600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 500 dni

2025-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi