Budowa wewnętrznej instalacji klimatyzacji w Urzędzie Gminy Wierzchosławice

Gmina Wierzchosławice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00311510
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00311510/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-07 11:13
Lokalizacja
Wierzchosławice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a13bbbb4-b3dd-4dc7-a0c7-accd03190848
Identyfikator
8731111741
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne kanalizacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

MARLENA JANKOWSKAJózefin 11A, 22-113 Kamień, PL · lot 0
184 450 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00311510 z dnia 2025-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wewnętrznej instalacji klimatyzacji w Urzędzie Gminy Wierzchosławice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wierzchosławice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660996

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: -

1.5.2.) Miejscowość: Wierzchosławice

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-122

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48146319030

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@wierzchoslawice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wierzchoslawice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a13bbbb4-b3dd-4dc7-a0c7-accd03190848

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa wewnętrznej instalacji klimatyzacji w Urzędzie Gminy Wierzchosławice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a13bbbb4-b3dd-4dc7-a0c7-accd03190848

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00311510

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00066944/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Wykonanie kompleksowej usługi montażu urządzeń klimatyzacji w pomieszczeniach UG w Wierzchosławicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00202471

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 312281,28 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Budowa wewnętrznej instalacji klimatyzacji w Urzędzie Gminy Wierzchosławice”, zgodnie z postanowieniami niniejszej SWZ oraz załączoną do SWZ dokumentacją.
LOKALIZACJA: Budynek Urzędu Gminy w Wierzchosławicach, 33-122 Wierzchosławice 550.

Zakres zamówienia obejmuje:
1) Montaż rurociągów freonowych z miedzi wraz z armaturą regulującą,
2) Wykonanie izolacji cieplnej wymieniowych rurociągów,
3) Montaż jednostek wewnętrznych i zewnętrznych klimatyzatorów systemu split, multisplit,
4) Montaż instalacji sterowania i zasilania elektrycznego jednostek klimatyzacji,
5) Uzupełnienie przebić i bruzd po pracach instalacyjnych,
6) Wykonanie zabudowy wykonanych rurociągów i przewodów,
7) Wykonanie malowania wraz z robotami towarzyszącymi.

Zamawiający wymaga od Wykonawcy co najmniej 36 miesięcznego okresu gwarancji jakości (12 kwartałów).

Szczegółowe informacje zawarte są w Dokumentacji projektowej i Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB). Dokumenty te stanowią załączniki do SWZ. Udostępniony przedmiar robót ma jedynie charakter pomocniczy i informacyjny ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331210-1 - Instalowanie wentylacji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 184450,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 380000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 184450,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COMFORT PROTECT Marlena Jankowska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369151061

7.3.4) Miejscowość: Józefin 11A

7.3.5) Kod pocztowy: 22-113

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 184450,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane