Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dróg gminnych na terenie miasta Koronowo (2 części)

Gmina Koronowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00311598
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00311598/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-07 11:34
Lokalizacja
Koronowo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2bf44c24-c92a-4111-8dce-f36c8ef3dec0
Identyfikator
5542554358
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

2 przyznane

ANNA PACEWICZ-DYRDAKruszyn, PL · lot 0
49 200 PLN
ANNA PACEWICZ-DYRDAKruszyn, PL · lot 1
209 100 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00311598 z dnia 2025-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dróg gminnych na terenie miasta Koronowo (2 części)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Koronowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350665

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 1

1.5.2.) Miejscowość: Koronowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-010

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 523826459

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.dunajska@um.koronowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.koronowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1108757

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dróg gminnych na terenie miasta Koronowo (2 części)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2bf44c24-c92a-4111-8dce-f36c8ef3dec0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00311598

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00002601/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.16 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dróg gminnych na terenie miasta Koronowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00228697

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.19.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 207211,39 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej ul. Żytniej w Koronowie:
a) budowa obejmować będzie ulicę Żytnią działka nr: 126/31, własność Gmina Koronowo,
b) przybliżona długość drogi podlegającej przebudowie wynosi 282 m.b,
c) dla przedmiotowego zadania sporządzić mapę do celów projektowych wraz z rozgraniczeniami; orientacyjna ilość wyznaczenia i stabilizacji punktów granicznych wynosi: ul. Żytnia dz. nr 126/31 - 0 sztuk (±2 sztuk),
d) w obszarze inwestycji istnieje sieć wodociągowa z przyłączami, elektroenergetyczna i telekomunikacyjna. W obszarze inwestycji nie ma sieci kanalizacji deszczowej, którą należy zaprojektować zgodnie z wytycznymi ZGKiM w Koronowie załączonymi do postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 69000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej ul. Targowa, ul. Modrakowa, ul. Kąkolowa, ul. Rumiankowa, ul. Siewna, ul. Orna, ul. Owsiana, ul. Jęczmienna w Koronowie:
a) ulica Targowa, działki nr: 995/14, część działki 1103/17, własność Gmina Koronowo
- przybliżona długość drogi podlegającej przebudowie wynosi 93 m.b.
- należy sporządzić mapę do celów projektowych wraz z rozgraniczeniami; orientacyjna ilość wyznaczenia i stabilizacji punktów granicznych wynosi: ul. Targowa dz. nr 995/14 - 0 sztuk (±2 sztuk).
b) ulica Modrakowa, działki nr: 1103/17, 1104/3, 1106/26, 1107/3, 1108/3, 1109/8, 1110/8, 124/54, 125/3, część działki 124/18, własność Gmina Koronowo
- przybliżona długość drogi podlegającej przebudowie wynosi 1130 m.b.
- należy sporządzić mapę do celów projektowych wraz z rozgraniczeniami; orientacyjna ilość wyznaczenia i stabilizacji punktów granicznych wynosi: ul. Modrakowa dz. nr 1103/17 - 0 sztuk (±2 sztuk), dz. nr 1104/3 – 0 sztuk (±2 sztuk), dz. nr 1106/26- 0 sztuk (±2 sztuk), dz. nr 1107/3 – 0 sztuk (±2 sztuk), dz. nr 1108/3 – 0 sztuk (±2 sztuk), dz. nr 1109/8 - 0 sztuk (±2 sztuk), dz. nr 1110/8 – 0 sztuk (±2 sztuk), 124/54 - 0 sztuk (±2 sztuk), dz. nr 125/3 – 2 sztuki (±2 sztuk), dz. nr 124/18 – 0 sztuk (±2 sztuk).
c) ulica Kąkolowa, działki nr: 1106/28 część działki, 1104/1, własność Gmina Koronowo
- przybliżona długość drogi podlegającej przebudowie wynosi 275 m.b.
- należy sporządzić mapę do celów projektowych wraz z rozgraniczeniami; orientacyjna ilość wyznaczenia i stabilizacji punktów granicznych wynosi:
ul. Kąkolowa dz. nr 1106/28 - 0 sztuk (±2 sztuk), dz. nr 1104/1 - 0 sztuk (±2 sztuk).
d) ulica Rumiankowa, działka nr: 1106/27, własność Gmina Koronowo
- przybliżona długość drogi podlegającej przebudowie wynosi 215 m.b.
- należy sporządzić mapę do celów projektowych wraz z rozgraniczeniami; orientacyjna ilość wyznaczenia i stabilizacji punktów granicznych wynosi:
ul. Rumiankowa dz. nr 1106/27 - 0 sztuk (±2 sztuk).
e) ulica Siewna, działki nr: 124/36, część działki 124/18, 124/35, własność Gmina Koronowo
- przybliżona długość drogi podlegającej przebudowie wynosi 340 m.b.
- należy sporządzić mapę do celów projektowych wraz z rozgraniczeniami; orientacyjna ilość wyznaczenia i stabilizacji punktów granicznych wynosi:
ul. Siewna dz. nr 124/36 -0 sztuk (±2 sztuk), dz. nr 124/18 -0 sztuk (±2 sztuk), dz. nr 124/35 -0- sztuk (±2 sztuk).
f) ulica Orna, działki nr: 126/29, własność Gmina Koronowo, dz. bez nr - odcinek od dz. nr 126/29 do dz. nr 125/3
- przybliżona długość drogi podlegającej przebudowie wynosi 80 m.b.
- należy sporządzić mapę do celów projektowych wraz z rozgraniczeniami; orientacyjna ilość wyznaczenia i stabilizacji punktów granicznych wynosi:
ul. Orna dz. nr 126/29 - 0 sztuk (±2 sztuk).
g) ulica Owsiana, działki nr: 1107/5, 1108/5, własność Gmina Koronowo
- przybliżona długość drogi podlegającej przebudowie wynosi 225 m.b.
- należy sporządzić mapę do celów projektowych wraz z rozgraniczeniami; orientacyjna ilość wyznaczenia i stabilizacji punktów granicznych wynosi:
ul. Owsiana dz. nr 1107/5 - 0 sztuk (±2 sztuk) , 1108/5 - 0 sztuk (±2 sztuk).
h) ulica Jęczmienna, działki nr: 126/30 własność Gmina Koronowo
- przybliżona długość drogi podlegającej przebudowie wynosi 315 m.b.
- należy sporządzić mapę do celów projektowych wraz z rozgraniczeniami; orientacyjna ilość wyznaczenia i stabilizacji punktów granicznych wynosi:
ul Jęczmienna dz. nr 126/30 - 0 sztuk (±2 sztuk).
W obszarze ww. inwestycji istnieje sieć wodociągowa z przyłączami, elektroenergetyczna i telekomunikacyjna. W obszarze inwestycji nie ma sieci kanalizacji deszczowej, którą należy zaprojektować zgodnie z wytycznymi ZGKiM w Koronowie załączonymi do postępowania.
DOT. CZĘŚCI 2: NALEŻY SPORZĄDZIĆ DOKUMENTACJĘ DLA WSZYSTKICH ULIC Z JEDNĄ ZGODĄ ORGANU ARCHITEKTONICZNO – BUDOWLANEGO.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 138211,39 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 67500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drogowa Pracownia Projektowa ANMAR Anna Pacewicz-Dyrda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9670559642

7.3.3) Ulica: Łanowa 1

7.3.4) Miejscowość: Kruszyn

7.3.5) Kod pocztowy: 86-014

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49200,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 209100,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298170,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 209100,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drogowa Pracownia Projektowa ANMAR Anna Pacewicz-Dyrda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9670559642

7.3.3) Ulica: Łanowa 1

7.3.4) Miejscowość: Kruszyn

7.3.5) Kod pocztowy: 86-014

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 209100,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-10-30
2025-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi