477.2024 Wyłonienie Wykonawcy na przeprowadzenie specjalistycznego szkolenia w zakresie wykorzystania technologii VR oraz MR wraz z zakupem i dostawą czterech (4) zestawów gogli VR na potrzeby ISUJ.

UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00311699
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00311699/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-07 11:52
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-98d0cd82-279a-4641-9346-49c204f3606e
Identyfikator
6750002236
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenioweUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia specjalistycznegoUrządzenia multimedialne

Wykonawcy

1 przyznane

MATEUSZ SMORAWIŃSKILuboń, PL · lot 0
44 034 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00311699 z dnia 2025-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
477.2024 Wyłonienie Wykonawcy na przeprowadzenie specjalistycznego szkolenia w zakresie wykorzystania technologii VR oraz MR wraz z zakupem i dostawą czterech (4) zestawów gogli VR na potrzeby ISUJ.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych UJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gołębia 24

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-007

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 12 663-39-06

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka3.baran@uj.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uj.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1036146

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

477.2024 Wyłonienie Wykonawcy na przeprowadzenie specjalistycznego szkolenia w zakresie wykorzystania technologii VR oraz MR wraz z zakupem i dostawą czterech (4) zestawów gogli VR na potrzeby ISUJ.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98d0cd82-279a-4641-9346-49c204f3606e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00311699

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00415551/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.11 Szkolenia dla kadry dydaktycznej w ramach projektu "Key to the future - Kompleksowy program rozwoju kształcenia na potrzeby branż kluczowych UJ"

1.2.13 Sprzęt komputerowy, akcesoria komputerowe w ramach projektu "Key to the future - Kompleksowy program rozwoju kształcenia na potrzeby branż kluczowych UJ"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Key to the future - Kompleksowy program rozwoju kształcenia na potrzeby branż kluczowych UJ”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00138554

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 80.272.477.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 44123,56 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie przygotowania i przeprowadzenia specjalistycznego szkolenia dotyczącego wykorzystania technologii VR (Virtual Reality) oraz MR (Mixed Reality) wraz z zakupem i dostawą czterech (4) zestawów gogli VR na potrzeby Instytutu Socjologii UJ w ramach projektu „Key to the future – Kompleksowy program rozwoju kształcenia na potrzeby branż kluczowych UJ.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) usługę przygotowania i przeprowadzenia specjalistycznego szkolenia, w formie stacjonarnej, w zakresie wykorzystania technologii VR oraz MR, w łącznym wymiarze 8 godzin zegarowych indywidualnego szkolenia (zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem) dla każdego z uczestników (min. 6 osób – max. 9 osób) osobno w języku polskim lub angielskim,
2) ilość dni szkoleniowych będzie ustalona w porozumieniu z wykonawcą i osobami uczestniczącymi w szkoleniach. Wykonawca jest zobowiązany do przeprowadzenia szkolenia dla wszystkich uczestników, w łącznym wymiarze 72 godzin zegarowych (po 8 godzin zegarowych indywidualnie szkolenia dla każdego uczestnika osobno przy założeniu maksymalnej liczby uczestników, tj. 9 osób),
3) zakup i dostawa czterech (4) zestawów gogli VR na których ma zostać przeprowadzone szkolenie,
4) urządzenia muszą gwarantować możliwością wykorzystania technologii AR z własną jednostką obliczeniową (bez konieczności podłączania do zewnętrznego komputera).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem minimalnych parametrów i wymagań technicznych oraz funkcjonalnych zawiera Załącznik A do SWZ. Zamówienie udzielane jest w ramach Projektu: „Key to the future - Kompleksowy program rozwoju kształcenia na potrzeby branż kluczowych UJ” (Umowa o dofinansowanie projektu w ramach PROGRAMU FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU SPOŁECZNEGO 2021-2027 (nr umowy: FERS.01.05-IP.08-0038/23-00).

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 44034,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 54120,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44034,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Business Development Mateusz Smorawiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 779 223 45 55

7.3.3) Ulica: Poznańska 15b/1

7.3.4) Miejscowość: Luboń

7.3.5) Kod pocztowy: 62-030

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 44034,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2025-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi