Zagórz, dawny zespół klasztorny Karmelitów Bosych (XVIII w.): konserwacja i zabezpieczenie murów obronnych

GMINA ZAGÓRZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00312010
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00312010/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-07 12:56
Lokalizacja
Zagórz, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c165359f-b322-47da-ba2b-314f3f4d3339
Identyfikator
6871785102
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty renowacyjneRoboty w zakresie ochrony powierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

KAMIENIARKA I SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚmiłów 22, PL · lot 0
665 643,11 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00312010 z dnia 2025-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagórz, dawny zespół klasztorny Karmelitów Bosych (XVIII w.): konserwacja i zabezpieczenie murów obronnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAGÓRZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440778

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 2

1.5.2.) Miejscowość: Zagórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-540

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@zagorz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagorz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c165359f-b322-47da-ba2b-314f3f4d3339

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagórz, dawny zespół klasztorny Karmelitów Bosych (XVIII w.): konserwacja i zabezpieczenie murów obronnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c165359f-b322-47da-ba2b-314f3f4d3339

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00312010

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00224929

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.9.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie konserwacji i zabezpieczenia murów kościoła w dawnym Zespole Klasztornym Karmelitów Bosych (XVIII w.), zlokalizowanych na działce nr ewid. 1680 w Zagórzu.
2. Roboty objęte przedmiotem zamówienia mają na celu pełną konserwację, w tym wzmocnienie i zabezpieczenie przed destrukcją atmosferyczną powierzchni murów tworzących mur obronny, na odcinku od bramy głównej tzw. „historycznej” w kierunku wschodnim – wg oznaczenia na rysunku pn. „Rozplanowanie założenia”. Zakres prac należy wykonać na pełnej wysokości i po obu stronach muru wraz ze szczytami. W przypadku stwierdzenia złego stanu technicznego fundamentów murów obronnych na danym odcinku, wówczas zakresem prac należy objąć ich wzmocnienie, poprzez odcinkową wymianę fundamentów. Oceny stanu technicznego fundamentów, każdorazowo będzie dokonywać Inspektor nadzoru, który jednocześnie wskaże Wykonawcy odcinek do koniecznego wzmocnienia – wymiany. Zamawiający dopuszcza możliwość zastosowania innej technologii wzmocnienia fundamentów, z zastrzeżeniem uprzedniego uzgodnienia i zaakceptowania proponowanej technologii, przez Inspektora nadzoru.
3. Miejsca objęte planowanym zakresem prac oznaczono linią koloru czerwonego na rysunku pn. „Rozplanowanie założenia” oraz przedstawiono na fotografii: „mur_obronny_strona_zewnętrzna_od_bramy_głównej” - w załączniku nr 1 do SWZ
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji technicznej określonej jednolicie jako załącznik nr 1 do SWZ w skład której wchodzi: Program prac konserwatorskich, przedmiar robót, Rozplanowanie_założenia fotografia: „mur_obronny_strona_zewnętrzna_od_bramy_głównej”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45442300-0 - Roboty w zakresie ochrony powierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 665643,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1322162,66 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 665643,11 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kamieniarka I Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 384727919

7.3.4) Miejscowość: Śmiłów

7.3.5) Kod pocztowy: 26-502

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 665643,11 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni

2025-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane