Modernizacja budynku pomocniczego Domu Pomocy Społecznej w Mirsku

Powiat Lwówecki z siedzibą w Lwówku Śląskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00465114
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00465114/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-21 12:28
Lokalizacja
Lwówek Śląski, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a17af2a4-2d69-11ef-b373-0e435a8a43bc
Identyfikator
6161410172
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeMontaż instalacji piorunochronnejTynkowanie

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ GLUZAPrzeździedza, PL · lot 0
420 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00465114 z dnia 2024-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku pomocniczego Domu Pomocy Społecznej w Mirsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Lwówecki z siedzibą w Lwówku Śląskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821606

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szpitalna 4

1.5.2.) Miejscowość: Lwówek Śląski

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-600

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: w.rozycki@powiatlwowecki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatlwowecki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/942837

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku pomocniczego Domu Pomocy Społecznej w Mirsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a17af2a4-2d69-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00465114

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00005684/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja budynku pomocniczego Domu Pomocy Społecznej w Mirsku.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00371989

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PI.272.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji budynku pomocniczego Domu Pomocy Społecznej w Mirsku.
Zakres remontu obejmuje:
• wymiany pokrycia dachu na nowe z dachówki ceramicznej karpiówki wraz z wykonaniem nowych obróbek blacharskich z blachy stalowej ocynkowanej i akcesorii dachowych takich jak ławy kominiarskie, płotki śniegowe itp.
• remont więźby dachowej polegający na wymianie skorodowanych elementów drewnianej konstrukcji dachowej na nowe,
• wymiany instalacji odgromowej na nową
• wymiany stolarki okiennej i drzwiowej na nową
• wymiany tynków zewnętrznych ścian
• wymiana posadzek (strychu)
• wykonanie izolacji cieplnej na stropie nad pomieszczeniami przyziemia (w obrębie strychu)
• malowanie wszystkich ścian (ok. 250 m2) i sufitów (ok. 110 m2) wewnątrz pomieszczenia po wykonanym remoncie poprzez oczyszczenie powierzchni, uzupełnienie tynków, gruntowanie malowanie emulsyjne farby lateksowe (dwukrotne);
1.1. W ramach prawa opcji wykonawca wykona modernizacje posadzki w pomieszczeniu szatni dla pracowników (ok. 30 m2) polegającej na obniżeniu istniejącego poziomu posadzki do poziomu zbliżonego z terenem przyległym (obniżenie o ok. 10 cm). Modernizacja będzie polegała na:
1.1.1. rozebraniu, skuciu istniejącej posadzki, usunięciu warstwy izolacyjnej;
1.1.2. zerwaniu istniejącego podłoża betonowego;
1.1.3. wykonaniu wykopu przestrzennego do głębokości ok. 45 cm poniżej przyjętego poziomu posadzki - istniejącego poziomu;
1.1.4. wyrównaniu i ustabilizowaniu podłoża;
1.1.5. projektowane warstwy posadzkowe:
a) płytki gresowe antypoślizgowe
b) Wylewka betonowa gr. 5 cm zbrojona siatką zbrojeniową posadzkową,
c) Folia przeciwwilgociowa PE gr. 0,5 mm,
d) Izolacja termiczna – styropian EPS 031 podłoga gr. 10 cm,
e) Folia przeciwwilgociowa PE gr. 0,5 mm,
f) Podbudowa betonowa gr. 15 cm,
g) Podsypka piaskowa zagęszczona mechanicznie

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

45410000-4 - Tynkowanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 420000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1143900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 420000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GRUPA MTG TOMASZ GLUZA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6161371874

7.3.4) Miejscowość: Przeździedza

7.3.5) Kod pocztowy: 59-610

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 420000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane