Remonty bieżące przepustów oraz korpusów drogowych wraz z odwodnieniem w ciągach dróg powiatowych w 2024 roku na terenie Powiatu Wadowickiego – ZAMÓWIENIE DODATKOWE

Powiat Wadowicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00465151
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00465151/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-21 12:35
Lokalizacja
Wadowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-713141a7-73da-4218-9443-1cf1199f7427
Identyfikator
5512129478
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

BRONISŁAW MERAKKlecza Górna, PL · lot 0
99 999,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00465151 z dnia 2024-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty bieżące przepustów oraz korpusów drogowych wraz z odwodnieniem w ciągach dróg powiatowych w 2024 roku na terenie Powiatu Wadowickiego – ZAMÓWIENIE DODATKOWE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 2

1.5.2.) Miejscowość: Wadowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-713141a7-73da-4218-9443-1cf1199f7427

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty bieżące przepustów oraz korpusów drogowych wraz z odwodnieniem w ciągach dróg powiatowych w 2024 roku na terenie Powiatu Wadowickiego – ZAMÓWIENIE DODATKOWE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-713141a7-73da-4218-9443-1cf1199f7427

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00465151

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem dodatkowym do zamówienia podstawowego nr NIZ.272.TP.5.2024 - Ogłoszenie nr 2024/BZP 00061732/01 z dnia 2024-01-24 Remonty bieżące przepustów oraz korpusów drogowych wraz z odwodnieniem w ciągach dróg powiatowych w 2024 roku
na terenie Powiatu Wadowickiego – polegające na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówienia.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.WR.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem dodatkowym do zamówienia podstawowego nr NIZ.272.TP.5.2024 - Ogłoszenie nr 2024/BZP 00061732/01 z dnia 2024-01-24 Remonty bieżące przepustów oraz korpusów drogowych wraz z odwodnieniem w ciągach dróg powiatowych w 2024 roku
na terenie Powiatu Wadowickiego – polegające na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówienia tj.
 wykonanie wykopów,
 remont skarp umocnionych elementami betonowymi,
 wykonanie umocnienia skarp elementami betonowymi,
 uzupełnienie korpusu drogi gruntem,
 uzupełnienie korpusu drogi kruszywem,
 wykonanie narzutu kamiennego,
 wykonanie koszy siatkowo - kamiennych,
 wymiana podbudowy z kruszywa,
 uzupełnienie ubytków w poboczach materiałem kamiennym,
 ścięcie poboczy,
 wymiana nawierzchni chodnika (kostka, płyty)
 wymiana krawężników, obrzeży
 renowacja rowów,
 wykonaniu warstwy wyrównawczej z masy mineralno - asfaltowej,
 wykonanie ścianek czołowych betonowych,
 drobne roboty betonowe,
 wymiana elementów przepustów drogowych,
 wymiana przykanalików,
 drobne naprawy tynkarskie i uszczelnienia pęknięć ścian czołowych, gzymsów, itp.
 oczyszczenie ścieków betonowych,
 wykonanie, wymiana korytek ściekowych,
 wykonanie ścieku przykrawężnikowego, betonowego,
 naprawa, wymiana studni rewizyjnych, betonowych,
 naprawa, wymiana studni ściekowych,
 regulacja wysokościowa studni rewizyjnej,
 wymiana, naprawa drogowych barier ochronnych,
 wymiana, naprawa barieroporęczy na przepustach,
 wymiana, naprawa słupków blokujących,
 wymiana, naprawa poręczy ochronnych,
 skropienie poboczy emulsją i grysami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 99999,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 99999,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 99999,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Wykonawczy „KOMMEL” Bronisław Merak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070189684

7.3.3) Ulica: Barwałd Średni 230

7.3.4) Miejscowość: Barwałd Średni

7.3.5) Kod pocztowy: 34-124

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 99999,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-23

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane