Przebudowa drogi wewnętrznej nr dz. ew. 297 w miejscowości Uniszowice

Gmina Konopnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00312339
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00312339/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-07 14:11
Lokalizacja
Motycz, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0068c6db-5dcf-43ee-bd59-fe480290aae7
Identyfikator
7132877488
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ROMAN MADEJEKChodel, PL · lot 0
186 927,41 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00312339 z dnia 2025-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej nr dz. ew. 297 w miejscowości Uniszowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Konopnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019678

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kozubszczyzna 127A

1.5.2.) Miejscowość: Motycz

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-030

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@konopnica.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.konopnica.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzp.konopnica.eu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi wewnętrznej nr dz. ew. 297 w miejscowości Uniszowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0068c6db-5dcf-43ee-bd59-fe480290aae7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00312339

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00678629/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.22 Przebudowa drogi wewnętrznej nr dz. ew. 297 w miejscowości Uniszowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00247963

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IPP.271.13.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 202864,89 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia; wykonanie robót związanych przebudową drogi wewnętrznej na odcinku 595 mb, zakres robót obejmuje:
1) roboty pomiarowe - wytyczenie trasy drogi wraz z wyznaczeniem granic pasa drogowego i sporządzeniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
2) roboty przygotowawcze - karczowanie krzaków.
3) usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu).
4) mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni jezdni.
5) wykonanie podbudowy gr. 15 cm z kruszywa łamanego 0/31,5 mm.
6) skropienie emulsją asfaltową podbudowy kamiennej.
7) wykonanie warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego w ilości śr. 75 kg/m2 (gr. śr. 3 cm) na jezdni.
8) skropienie emulsją asfaltową warstwy wyrównawczej.
9) wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego gr. 4 cm na jezdni.
10) ustawienie znaków pionowych
2. Przedmiot zamówienia opisują materiały zgłoszeniowe, przedmiary robót oraz SST stanowiące załączniki do niniejszej specyfikacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186927,41 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 305037,54 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186927,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Prywatne Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe ROLBUD i Kopalnia Piasku Roman Madejek ;

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7170007737

7.3.3) Ulica: Godów 1

7.3.4) Miejscowość: Chodel

7.3.5) Kod pocztowy: 24-350

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 186927,41 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane