Remont elewacji wraz z gzymsami w Szkole Podstawowej nr 6 im. Janiny Majkowskiej w Sieradzu

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JANINY MAJKOWSKIEJ W SIERADZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00312558
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00312558/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-07 14:54
Lokalizacja
Sieradz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-436e47c8-3095-44bd-96cd-1f23719cf3d6
Identyfikator
8271307944
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty rozbiórkoweInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie drzwiRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty malarskieRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychPowtórne malowanieInstalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeStolarka drewnianaPokrywanie podłóg i ścianRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00312558 z dnia 2025-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji wraz z gzymsami w Szkole Podstawowej nr 6 im. Janiny Majkowskiej w Sieradzu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JANINY MAJKOWSKIEJ W SIERADZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000861311

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Uniejowska 199

1.5.2.) Miejscowość: Sieradz

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 438266114

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.cieplucha@umsieradz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp6sieradz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://sieradz.ezamawiajacy.pl/pn/SIERADZ/demand/216331/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont elewacji wraz z gzymsami w Szkole Podstawowej nr 6 im. Janiny Majkowskiej w Sieradzu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-436e47c8-3095-44bd-96cd-1f23719cf3d6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00312558

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00282996

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIZ-Z.271.13.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 161761,93 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac związanych z remontem węzłów sanitarnych i pomieszczeń w Szkole Podstawowej nr 6 im. Janiny Majkowskiej w Sieradzu.
2. Zamówienie obejmuje w szczególności wykonanie następujących czynności:
a) montaż stolarki drzwiowej,
b) remont gzymsów,
c) uzupełnienie ubytków w murze,
d) wymiana, remont zadaszeń na elewacji,
e) malowanie elewacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45000000-7 - Roboty budowlane

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45442180-2 - Powtórne malowanie

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45422100-2 - Stolarka drewniana

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2025-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane