„Przebudowa drogi powiatowej nr 4402W na odcinku Nowa Pecyna – Długosiodło - Etap V i Etap VI”.

POWIAT WYSZKOWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00312576
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00312576/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-07 14:57
Lokalizacja
Wyszków, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-feee2a2a-6ac5-484e-b4da-418f911ef3be
Identyfikator
7621886920
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY I UTRZYMANIA DRÓG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOstrów Mazowiecka, PL · lot 0
606 744,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00312576 z dnia 2025-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi powiatowej nr 4402W na odcinku Nowa Pecyna – Długosiodło - Etap V i Etap VI”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WYSZKOWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668829

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Róż 2

1.5.2.) Miejscowość: Wyszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 29 743 59 35

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat-wyszkowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-wyszkowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat-wyszkowski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa drogi powiatowej nr 4402W na odcinku Nowa Pecyna – Długosiodło - Etap V i Etap VI”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-feee2a2a-6ac5-484e-b4da-418f911ef3be

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00312576

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00062359/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 „Przebudowa drogi powiatowej nr 4402W na odcinku Nowa Pecyna – Długosiodło - Etap V i Etap VI”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00256465

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZ.272.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 614496,68 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiot zamówienia stanowi:
„Przebudowa drogi powiatowej nr 4402W na odcinku Nowa Pecyna – Długosiodło
- Etap V i Etap VI”

2) Na przedmiot niniejszego zamówienia składają się 2 n/w zadania, nie stanowiące odrębnych części w rozumieniu przepisów ustawy Pzp:
Zadanie 1
„Przebudowa drogi powiatowej nr 4402W na odcinku Nowa Pecyna – Długosiodło - Etap V”
na którego realizację Zamawiający ubiega się o dofinansowanie z Programu „Mazowsze dla równomiernego rozwoju”
Jednostka Dofinansowująca: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

Zadanie 1 obejmuje odcinek o długości 190 mb (1+490,00 do km 1+680 - wg kilometraża dokumentacji projektowej), w zakresie robót branży drogowej.

Zadanie 2
„Przebudowa drogi powiatowej nr 4402W na odcinku Nowa Pecyna – Długosiodło - Etap VI”
którego realizację przewiduje się dofinansowaniem ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego w zakresie budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych
Jednostka Dofinansowująca: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

Zadanie 2 obejmuje odcinek o długości całkowitej 350 mb (od km 1+680 do km 1+764,90 i od 1+782,61 do km 2+047,71 , tj. z wyłączeniem mostu w km od 1+764,90 do km 1+782,61 - wg kilometraża dokumentacji projektowej), w zakresie robót branży drogowej.


Łączna długość Zadania 1 i Zadania 2 to 540 mb.
W ramach przedmiotu zamówienia dla Zadania 1 i Zadania 2 przewidziano do wykonania:
 poszerzenie jezdni drogi o nawierzchni z betonu asfaltowego do regularnej szerokości jezdni 5,50 m na całym odcinku wraz z podbudową;
 jednostronne pobocze o nawierzchni z betonu asfaltowego szer. 1,50 m wraz z podbudową;
 nawierzchnie z betonu asfaltowego na zjazdach wraz z podbudową (Zadanie 2);
 pobocza z kruszyw;
 oznakowanie poziome i pionowe;
 prace towarzyszące.

3) Zakres przedmiotu zamówienia dla Zadania 1 i Zadania 2 obejmuje:
 Roboty budowlane, w tym:
 roboty przygotowawcze
 roboty rozbiórkowe
 podbudowy / nawierzchnie
 oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa
 roboty wykończeniowe
 Inne roboty, prace, czynności i obowiązki wynikające z projektu Umowy/Istotnych Postanowień Umowy, których koszt Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w cenie ofertowej.

UWAGA:
Zamawiający informuje, że materiały pochodzące z robót rozbiórkowych i demontażowych to odpady, z którymi Wykonawca zobowiązany jest postępować zgodnie z postanowieniami § 11 ust. 2 pkt 14) i 15) projektu Umowy/Istotnych Postanowień Umowy,

Roboty wchodzące w zakres przedmiotu zamówienia będą wykonywane na podstawie dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik do zgłoszenia wykonania robót budowlanych zadania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 4402W na odcinku Nowa Pecyna – Długosiodło”, dokonanego do Starosty Powiatu Wyszkowskiego w dniu 8.08.2022 r.


4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego
w zakresie realizacji i odbioru określają załączniki do SWZ
a) Przedmiary robót – dla Zadania 1 i Zadania 2,
b) Dokumentacja projektowa,
c) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (STWiOR)
d) Istotne Postanowienia Umowy.

Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.


5) Gwarancja i rękojmia
Wymagany okres gwarancji i rękojmi na wykonany przedmiot umowy – określony jako kryterium oceny ofert (min. okres gwarancji wynosi 48 miesięcy).

6) Rodzaj wynagrodzenia za wykonany przedmiot zamówienia
kosztorysowe

7) Obowiązki Wykonawcy
Zgodnie z postanowieniami IPU/projektu Umowy

8) Zasady realizacji przedmiotu zamówienia
Zgodnie z postanowieniami IPU/projektu Umowy

9) Warunki rozliczenia za wykonanie przedmiotu zamówienia
Zgodnie z postanowieniami IPU/projektu Umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 606744,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 946629,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 606744,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7591002482

7.3.3) Ulica: Brokowska 37

7.3.4) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka

7.3.5) Kod pocztowy: 07-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 606744,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane