Modernizacja sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Radomiu wraz z modernizacją systemu nagłośnienia w obiekcie

Powiat Radomski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00312632
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00312632/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-07 15:17
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aeb67d09-e0a5-4a49-b63a-ecba62a8bde2
Identyfikator
670223110
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne specjalne roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInne instalacje elektryczneRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie urządzeń klimatyzacji częściowej powietrza

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00312632 z dnia 2025-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Radomiu wraz z modernizacją systemu nagłośnienia w obiekcie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Radomski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223110

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Mazowieckiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 48 36 55 801

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@spradom.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spradom.finn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-radomski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Radomiu wraz z modernizacją systemu nagłośnienia w obiekcie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aeb67d09-e0a5-4a49-b63a-ecba62a8bde2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00312632

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043690/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Radomiu wraz z modernizacją systemu nagłośnienia w obiekcie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00275429

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ON.272.112.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach realizacji planuje się wykonać modernizację Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego przy ul. T. Mazowieckiego 7, 26-600 Radom, znajdującej się na II piętrze budynku oraz modernizację systemu nagłośnienia na I i II piętrze w budynku Starostwa Powiatowego w Radomiu. Zakres zamówienia obejmuje:
a) roboty rozbiórkowe, demontaż,
b) roboty budowlane,
c) wyposażenie instalacyjne,
d) wyposażenie opisane w dokumentacji projektowej – do uzgodnienia z Zamawiającym,
e) roboty demontażowe i montażowe instalacji klimatyzacji
Przedmiot Umowy został szczegółowo określony jako Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik do SWZ, oraz w pozostałej dokumentacji projektowej i przedmiarach stanowiących załącznik do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45331221-1 - Instalowanie urządzeń klimatyzacji częściowej powietrza

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia zostało unieważnione, zgodnie z art. 255 pkt3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. 2024r. poz. 1320 ze zm.), zgodnie z którym „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 409615,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 409615,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane