Dostawa i montaż wodomierzy ze zdalnym odczytem na posesjach prywatnych i obiektach komunalnych na terenie Gminy Iwanowice wraz z niezbędnym osprzętem i oprogramowaniem

Gmina Iwanowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00312764
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00312764/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-07 16:44
Lokalizacja
Iwanowice Włościańskie, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-25ec8505-5c6e-4377-9059-6df4a4d5cee8
Identyfikator
6821634453
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WodomierzeUrządzenia zdalnie sterowane

Wykonawcy

1 przyznane

METERING ANNA MODER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBuczek, PL · lot 0
694 205,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00312764 z dnia 2025-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż wodomierzy ze zdalnym odczytem na posesjach prywatnych i obiektach komunalnych na terenie Gminy Iwanowice wraz z niezbędnym osprzętem i oprogramowaniem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Iwanowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555832

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ojcowska 11

1.5.2.) Miejscowość: Iwanowice Włościańskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-095

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@iwanowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.iwanowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-25ec8505-5c6e-4377-9059-6df4a4d5cee8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż wodomierzy ze zdalnym odczytem na posesjach prywatnych i obiektach komunalnych na terenie Gminy Iwanowice wraz z niezbędnym osprzętem i oprogramowaniem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25ec8505-5c6e-4377-9059-6df4a4d5cee8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00312764

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00041696/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa sieci wodociągowej przy ul. Wspólnej w miejscowości Sieciechowice oraz montaż wodomierzy ze zdalnym odczytem na terenie Gminy Iwanowice (z podziałem na części).

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

B3.1.1 „Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno – ściekową na terenach wiejskich” objętej Krajowym Planem Odbudowy i Zwiększania Odporności.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00229025

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGKR.271.1.5.2025.MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wodomierzy z możliwością zdalnego odczytu wraz z montażem oraz niezbędnymi pracami adaptacyjnymi
- na posesjach prywatnych w ilości 1000 szt.
- wodociągowych obiektach komunalnych na terenie Gminy Iwanowice w ilości 13 szt.
wraz z niezbędnym osprzętem do odczytu wskazań wodomierzy i oprogramowaniem służącym do odczytu danych wraz z integracją z systemem inkasenckim Zamawiającego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w załączniku nr 7 do SWZ – oraz we wzorze Umowy dla zadania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38421100-3 - Wodomierze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38820000-9 - Urządzenia zdalnie sterowane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 694205,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 694205,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 694205,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: METERING Anna Moder Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8311646702

7.3.3) Ulica: Parkowa 1

7.3.4) Miejscowość: Buczek

7.3.5) Kod pocztowy: 98-113

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 694205,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2025-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy