Oczyszczanie urządzeń podczyszczających wody opadowe oraz wpustów ulicznych w ciągach dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Kole.

WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00312977
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00312977/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-08 08:19
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e58c9dfa-c421-4fa7-b8a4-4377df5f4419
Identyfikator
9720914891
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00312977 z dnia 2025-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Oczyszczanie urządzeń podczyszczających wody opadowe oraz wpustów ulicznych w ciągach dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Kole.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631280809

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wilczak 51

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-623

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdwkolo@wzdw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.platformazakupowa.pl/pn/wzdw

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1124764

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami wojewódzkimi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Oczyszczanie urządzeń podczyszczających wody opadowe oraz wpustów ulicznych w ciągach dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Kole.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e58c9dfa-c421-4fa7-b8a4-4377df5f4419

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00312977

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00035051/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.35 Czyszczenie separatorów, piaskowników oraz wpustów ulicznych wraz z przykanalikami w ciągu dróg wojewódzkich RDW w Kole

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00269882

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RDW.KŁ.8.271-43/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 93000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Oczyszczanie urządzeń podczyszczających wody opadowe oraz wpustów ulicznych w ciągach dróg wojewódzkich na
terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Kole. Przedmiot zamówienia został określony w Tomie II SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90640000-5 - Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 6) Ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający w SWZ wskazał termin realizacji przedmiotu zamówienia do 83 dni od dnia podpisania umowy oraz termin ostatecznego odbioru zamówienia do 90 dni od dnia podpisania umowy. W załączonym opisie przedmiotu zamówienia wskazany jest termin realizacji przedmiotu zamówienia do 120 dni oraz termin ostatecznego odbioru do 127 dni od dnia podpisania umowy.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103933,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 120981,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

2025-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi