Dostawa pomocy naukowych, sprzętu dydaktycznego i komputerowego w celu realizacji projektu pn. Edukacja równych szans w Gminie Miejskiej Wągrowiec

Gmina Miejska Wągrowiec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00313121
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00313121/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-08 09:01
Lokalizacja
Wągrowiec, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b14b38b0-2847-49b6-b9ed-83f57b775c1f
Identyfikator
7661972436
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pomoce dydaktycznePakiety oprogramowania i systemy informatycznePomoce i artykuły szkolenioweRóżny sprzęt i artykuły biurowePakiety oprogramowania edukacyjnegoDrukowane książkiSprzęt elektronicznyKomputery przenośneUrządzenia multimedialneMonitory dotykoweRóżny sprzęt komputerowyProjektory

Wykonawcy

2 przyznane

· lot 0
ZONEO OLEKSIEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNAKutno, PL · lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00313121 z dnia 2025-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa pomocy naukowych, sprzętu dydaktycznego i komputerowego w celu realizacji projektu pn. Edukacja równych szans w Gminie Miejskiej Wągrowiec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Wągrowiec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791282

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 15a

1.5.2.) Miejscowość: Wągrowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-100

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wagrowiec.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wagrowiec.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1099100

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa pomocy naukowych, sprzętu dydaktycznego i komputerowego w celu realizacji projektu pn. Edukacja równych szans w Gminie Miejskiej Wągrowiec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b14b38b0-2847-49b6-b9ed-83f57b775c1f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00313121

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00029408/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa pomocy naukowych, sprzętu dydaktycznego i komputerowego w celu realizacji projektu pn. Edukacja równych szans w Gminie Miejskiej Wągrowiec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiot zamówienia dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Priorytetu 6 Fundusze europejskie dla Wielkopolski o silniejszym wymiarze społecznym (EFS+), Działania 6.7 Edukacja przedszkolna, ogólna oraz kształcenie zawodowe

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00216318

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZ.271.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy naukowych, sprzętu dydaktycznego i komputerowego w celu realizacji projektu pn. Edukacja równych szans w Gminie Miejskiej Wągrowiec .
W zakresie Części 1. - dostawa pomocy, materiałów dydaktycznych, wyposażenia oraz multimedialnych programów komputerowych w ilości 186 szt./kpl. (89 różnych przedmiotów) w tym dla:
Przedszkole nr 1 im. Jana Brzechwy w Wągrowcu - 18
Przedszkola nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu - 13
Przedszkole nr 4 w Wągrowcu - 22
Przedszkole nr 6 im. Czerwonego Kapturka w Wągrowcu - 22
Przedszkole nr 7 „Pod Grzybkiem” w Wągrowcu - 8
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wągrowcu - 37
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wągrowcu - 27
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Cystersów Wągrowieckich w Wągrowcu - 18
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie W Wągrowcu - 21
2. Szczegółowy zakres, opis przedmiotu zamówienia Części 1., w tym wymagane ilości zawiera załącznik nr 9 A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/ wykaz oferowanego przedmiotu zamówienia.
3. Oferowany towar ma być fabrycznie nowy i nieużywany wcześniej, nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, sprawny technicznie, bezpieczny, kompletny i gotowy do pracy, a także musi spełniać wymagania techniczno-funkcjonalne i użytkowe wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza dostawy urządzeń odnowionych (zwróconych do producenta i odsprzedawanych ponownie przez producenta). Urządzenia muszą pochodzić z legalnego kanału sprzedaży producenta.
4. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy zawiera Załącznik nr 8 A (w zakresie Części 1.).
5. Miejsce realizacji zamówienia: miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest siedziba poszczególnej placówki, której dotyczy przedmiot zamówienia .

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

39162200-7 - Pomoce i artykuły szkoleniowe

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego

22110000-4 - Drukowane książki

4.5.5.) Wartość części: 366504,72 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy naukowych, sprzętu dydaktycznego i komputerowego w celu realizacji projektu pn. Edukacja równych szans w Gminie Miejskiej Wągrowiec .
W zakresie Części 2. - dostawa sprzętu informatycznego w ilości 35 szt. ( 8 różnych przedmiotów) w tym dla:
Przedszkole nr 1 im. Jana Brzechwy - 30
Przedszkole nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu - 2
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wągrowcu - 3
2. Szczegółowy zakres, opis przedmiotu zamówienia Części 2., w tym wymagane ilości zawiera załącznik nr 9 B do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/ wykaz oferowanego przedmiotu zamówienia.
3. Oferowany towar ma być fabrycznie nowy i nieużywany wcześniej, nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, sprawny technicznie, bezpieczny, kompletny i gotowy do pracy, a także musi spełniać wymagania techniczno-funkcjonalne i użytkowe wyszczególnione w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza dostawy urządzeń odnowionych (zwróconych do producenta i odsprzedawanych ponownie przez producenta). Urządzenia muszą pochodzić z legalnego kanału sprzedaży producenta.
4. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy zawiera Załącznik nr 8 B (w zakresie Części 2.).
5. Miejsce realizacji zamówienia: miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest siedziba poszczególnej placówki, której dotyczy przedmiot zamówienia .

4.5.3.) Główny kod CPV: 31710000-6 - Sprzęt elektroniczny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30213100-6 - Komputery przenośne

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

30231320-6 - Monitory dotykowe

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

38652100-1 - Projektory

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.) Wartość części: 56243,82 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 62115,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 66333,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66333,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZONEO OLEKSIEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7752667756

7.3.3) Ulica: Noskowskiego 1

7.3.4) Miejscowość: KUTNO

7.3.5) Kod pocztowy: 99-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66333,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2025-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy