Laser do wytwarzania cech legalizacyjnych
OKRĘGOWY URZĄD MIAR W BYDGOSZCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00465222
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00465222/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-21 12:53
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a6f2d9d0-356e-4e00-9199-c8004e880d15
- Identyfikator
- 5540310907
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00465222 z dnia 2024-08-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Laser do wytwarzania cech legalizacyjnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OKRĘGOWY URZĄD MIAR W BYDGOSZCZY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000332682
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: KRÓLOWEJ JADWIGI 25
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-231
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 523220606
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rg8@poczta.gum.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.bydgoszcz.gum.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a6f2d9d0-356e-4e00-9199-c8004e880d151.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Laser do wytwarzania cech legalizacyjnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6f2d9d0-356e-4e00-9199-c8004e880d15
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00465222
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00452380/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Laser do wytwarzania cech legalizacyjnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457619
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OUM08.WO.261.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa lasera (ilość: 1 szt.), jako kompletnego urządzenia gotowego do tworzenia wizerunków (graficznych i tekstowych) naklejek legalizacyjnych na etykietach holograficznych w szczególności o rozmiarach: 12 mm x 12 mm oraz 25 mm x 25 mm, znakowania etykiet zaprojektowanymi wizerunkami w technologii grawerowania oraz wyposażonego w system automatycznego przewijania (odwijanie i nawijanie) nośnika (taśmy) z ww. etykietami i odcinakiem. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia wykonany był w standardzie lasera (znakowarki) o znaku towarowym Label marker wraz z oprogramowaniem lub równoważny.
Zamawiający odnosząc się do powyższego znaku towarowego wskazuje wyłącznie na wymagane parametry, jakość, funkcjonalność i w tym zakresie Wykonawcy mogą oferować przedmiot dostawy o równoważnych parametrach (zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy Pzp).
Przez równoważność rozumie się zaoferowanie produktu, którego parametry techniczne, funkcjonalne i użytkowe spełniają wymagania Zamawiającego co do przedmiotu zamówienia opisane w załączniku nr 5A.
W przypadku zaoferowania produktu równoważnego, Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą oświadczenie, że przedmiot oferta spełnia minimalne wymagania określone w załączniku nr 5A.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38636110-6 - Lasery przemysłowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
NIE ZŁOŻONO ŻADNEJ OFERTY| 2024-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |