Dostawa paliw płynnych dla pojazdów i sprzętu drogowego będącego w dyspozycji Zarządu Dróg Powiatowych w Kraśniku

Zarząd Dróg Powiatowych w Kraśniku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00313359
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00313359/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-08 09:59
Lokalizacja
Kraśnik, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9e5fc70c-6827-45ce-8f16-adffdc1a6d69
Identyfikator
7151537701
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej napędowyBenzyna bezołowiowa

Wykonawcy

1 przyznane

PETROJET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPionki, PL · lot 0
813 890,51 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00313359 z dnia 2025-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa paliw płynnych dla pojazdów i sprzętu drogowego będącego w dyspozycji Zarządu Dróg Powiatowych w Kraśniku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Kraśniku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029369

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna 2A

1.5.2.) Miejscowość: Kraśnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-204

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 8264126

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdp-krasnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdp-krasnik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdp-powiatkrasnicki.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa paliw płynnych dla pojazdów i sprzętu drogowego będącego w dyspozycji Zarządu Dróg Powiatowych w Kraśniku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e5fc70c-6827-45ce-8f16-adffdc1a6d69

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00313359

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00042305/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa paliw płynnych dla pojazdów i sprzętu drogowego będącego w dyspozycji Zarządu Dróg Powiatowych w Kraśniku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00225641

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP/2/TP/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 689934,96 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Zamówienie obejmuje zakup (dostawę) paliw płynnych w postaci oleju napędowego ON i benzyny bezołowiowej Pb 95 do
pojazdów i sprzętu drogowego będącego w dyspozycji Zarządu Dróg Powiatowych w Kraśniku.
Planowana łączna ilość paliw do zakupienia przez Zamawiającego w ciągu 18 miesięcy wynosi:
a)olej napędowy ON w ilości 125.500 litrów,
b)benzyna bezołowiowa Pb 95 w ilości 15.000 litrów
Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych (art. 91 ust. 1 ustawy Pzp).
2.Zamawiający zastrzega, że podane powyżej ilości ujęte do zamówienia są wielkościami szacunkowymi ustalonymi na
podstawie dokonanych zakupów, zużycia w minionym roku i w trakcie realizacji umowy mogą ulec zmianie. W okresie
obowiązywania umowy Zamawiający zastrzega sobie prawo zakupu mniejszych bądź większych ilości paliwa niż zostały
wskazane, (w zależności od możliwości finansowych i potrzeb zamawiającego), co nie będzie skutkowało odstąpieniem od
umowy i nie spowoduje żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy.
3.Paliwa płynne muszą spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z 26.06.2024r. w
sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1018). Paliwa winny spełniać wszelkie
wymagania jakościowe określone obowiązującymi przepisami prawa i posiadać wymagane aprobaty techniczne, atesty,
świadectwa jakości czy deklaracje zgodności z obowiązującymi
normami. 4.Wykonawca przez cały okres obowiązywania umowy obowiązany jest posiadać aktualną koncesję na obrót paliwami
ciekłymi, zgodnie z wymogami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne (Dz.U. z 2024r. poz. 266 z późn.
zm.). 5.Dostawy będą realizowane na zasadzie doraźnych (wg potrzeb), bezgotówkowych zakupów tj. tankowań pojazdów do
zbiornika a sprzętu mechanicznego do kanistra, itp. w stacjach paliw Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09134100-8 - Olej napędowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 813890,51 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 819135,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 813890,51 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PETROJET Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962909473

7.3.4) Miejscowość: Kieszek 52

7.3.5) Kod pocztowy: 26-670

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 813890,51 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-07-01 do 2026-12-31
2025-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy