Opracowanie dokumentacji projektowej dla budynku HDK w ramach zadania„Rewitalizacja HDK”oraz dla modernizacji sali widowiskowej w ramach zadania„Zintegrowany rozwój infrastruktury kultury HOF”
GMINA MIEJSKA HRUBIESZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00465248
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00465248/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-21 12:59
- Lokalizacja
- Hrubieszów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-db0ac529-6ec5-4df3-b8ce-7e273c3b95da
- Identyfikator
- 9191059278
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00465248 z dnia 2024-08-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla budynku HDK w ramach zadania„Rewitalizacja HDK”oraz dla modernizacji sali widowiskowej w ramach zadania„Zintegrowany rozwój infrastruktury kultury HOF”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA HRUBIESZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368888
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. mjr. Henryka Dobrzańskiego Hubala 1
1.5.2.) Miejscowość: Hrubieszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@miasto.hrubieszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.miasto.hrubieszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-db0ac529-6ec5-4df3-b8ce-7e273c3b95da1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej dla budynku HDK w ramach zadania„Rewitalizacja HDK”oraz dla modernizacji sali widowiskowej w ramach zadania„Zintegrowany rozwój infrastruktury kultury HOF”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db0ac529-6ec5-4df3-b8ce-7e273c3b95da
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00465248
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00051427/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Zintegrowany rozwój infrastruktury kultury Hrubieszowskiego Obszaru Funkcjonalnego - Rewitalizacja Hrubieszowskiego Domu Kultury
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456484
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIR.271.1.7.2024.AJ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 450000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia ma pozwolić na realizację pełnego zakresu rzeczowego inwestycji i obejmuje opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej Hrubieszowskiego Domu Kultury (HDK) w dwóch etapach:
- etap I – Opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej, wielobranżowej dokumentacji technicznej oraz uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę i sprawowanie nadzoru autorskiego dla modernizacji sali widowiskowej wraz z niezbędnym zapleczem technicznym w budynku Hrubieszowskiego Domu Kultury (HDK) zlokalizowanego pod adresem ul. 3 Maja 7 w Hrubieszowie, w ramach zadania „Zintegrowany rozwój infrastruktury kultury Hrubieszowskiego Obszaru Funkcjonalnego”.
- etap II - Opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej, wielobranżowej dokumentacji technicznej oraz uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę i sprawowanie nadzoru autorskiego dla budynku Hrubieszowskiego Domu Kultury (HDK) zlokalizowanego pod adresem ul. 3 Maja 7 w Hrubieszowie, w ramach zadania „Rewitalizacja Hrubieszowskiego Domu Kultury”
4.5.3.) Główny kod CPV: 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, iż działając na podstawie art. 255 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. -Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. 2023 poz. 1605 z późn. zm.) unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.Zgodnie z dyspozycją ww. przepisu postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli nie złożono żadnej oferty. W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie tj. do dnia 21.08.2024 r. godz. 10.00 nie wpłynęła żadna oferta. Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
| 2024-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |