Zakup specjalistycznej ochrony antywirusowej EDR dla urządzeń końcowych na 36 miesięcy (600 licencji) - projekt finansowany ze środków UE w ramach Projektu grantowego «Cyberbezpieczny Samorząd»
Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00465290
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00465290/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-21 13:08
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d8364e78-d720-4c6f-81de-35084fb879f8
- Identyfikator
- 6761013717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00465290 z dnia 2024-08-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup specjalistycznej ochrony antywirusowej EDR dla urządzeń końcowych na 36 miesięcy (600 licencji) - projekt finansowany ze środków UE w ramach Projektu grantowego «Cyberbezpieczny Samorząd»
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554353
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wszystkich Świętych 3-4
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-004
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: it.zamowieniapubliczne@um.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d8364e78-d720-4c6f-81de-35084fb879f81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup specjalistycznej ochrony antywirusowej EDR dla urządzeń końcowych na 36 miesięcy (600 licencji) - projekt finansowany ze środków UE w ramach Projektu grantowego «Cyberbezpieczny Samorząd»2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8364e78-d720-4c6f-81de-35084fb879f8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00465290
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00001987/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Zakup specjalistycznej ochrony antywirusowej EDR dla urządzeń końcowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Z uwagi na ograniczenie liczby znaków w sekcji II pkt 2.12. ogłoszenia pełna nazwa projektu została podana w sekcji IX - informacje dodatkowe.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00428864
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IT-03-2.271.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 617290,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup specjalistycznej ochrony antywirusowej EDR dla urządzeń końcowych na 36 miesięcy (600 licencji) - projekt finansowany ze środków UE w ramach Projektu grantowego "Cyberbezpieczny Samorząd" pn.: "Cyberbezpieczny Kraków”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór Umowy wraz z załącznikiem, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu termin składania ofert upłynął 2 sierpnia 2024 r. o godz. 9:30. Do upływu wyznaczonego terminu nie złożono żadnej oferty, co stanowi podstawę unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Z uwagi na ograniczenie liczby znaków w sekcji II pkt 2.3. ogłoszenia pełna nazwa zamówienia została podana w niniejszym punkcie : „Zakup specjalistycznej ochrony antywirusowej EDR dla urządzeń końcowych na 36 miesięcy (600 licencji) - projekt finansowany ze środków UE w ramach Projektu grantowego «Cyberbezpieczny Samorząd» pn.: «Cyberbezpieczny Kraków»”2.Zamówienie realizowane w ramach projektu pn.: „Cyberbezpieczny Kraków”, Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23 - Umowa o powierzenie grantu o numerze FERC.02.02 CS.01-001/23/0289/ FERC.02.02- CS.01-001/23/2024.
| 2024-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |