Remont węzła cieplnego i instalacji wodnej w budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 w Krakowie przy ul. Żabiej 20

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00313959
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00313959/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-08 12:07
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e835d70e-2658-4cd3-b8ae-c5f0448c3974
Identyfikator
6792492707
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

ZIB HOŁDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
488 802 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00313959 z dnia 2025-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont węzła cieplnego i instalacji wodnej w budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 w Krakowie przy ul. Żabiej 20

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 148

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001264920

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żabia, 20

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-809

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl10@mcoo.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sp148.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e835d70e-2658-4cd3-b8ae-c5f0448c3974

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont węzła cieplnego i instalacji wodnej w budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 w Krakowie przy ul. Żabiej 20

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e835d70e-2658-4cd3-b8ae-c5f0448c3974

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00313959

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00096030/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont węzła cieplnego i instalacji wodnej w budynku Szkoły Podstawowej nr 148 w Krakowie, ul. Żabia 20

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00228694

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP148/ZP/1/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 425143,38 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na podstawie dokumentacji technicznej robót budowlanych polegających na kompleksowym remoncie węzła cieplnego na potrzeby instalacji C.O i CWU oraz kompleksowej wymianie instalacji wody zimnej, ciepłej, cyrkulacji i hydrantowej w budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 148 w Krakowie w zakresie:
1) Remont węzła cieplnego w zakresie technologii węzła oraz instalacji elektrycznej i automatyki. Zakres remontu obejmuje również regulację (podniesienie) wpustów oraz studzienki schładzającej do poziomu nowo wykonanej posadzki. Remont nie obejmuje zakresu dostawcy ciepła (MPEC).
2) Wymiany poziomów instalacji wody ciepłej, zimnej i cyrkulacji na poziomie piwnic (segment A, B, C i D). Wymiana obejmuje demontaż istniejących poziomów wraz z izolacją, wywóz i utylizację zdemontowanych materiałów oraz montaż nowej instalacji wraz z badaniem szczelności i montażem izolacji . Zakres obejmuje również wykonanie podejść do zaworów podpionowych wraz z wymianą tych zaworów oraz z wykonaniem włączenia istniejących pionów i rozprowadzeń zasilających węzły sanitarne do nowo wykonanych poziomów instalacji wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji.
3) Wykonanie rurociągów instalacji hydrantowej na odcinku od pom. A.03, poprzez pom. A. 05 do A.07 (odcinki prowadzone w zabudowie g-k) oraz na odcinku przechodzącym przez pomieszczenie C.08 (odcinki instalacji wyprowadzić poza pomieszczenie ze względu na planowany remont pomieszczenia C.08).
4) Wykonanie wpięcia istniejącego poziomu wody zimnej do nowo wykonanej instalacji w pom. A.03– istniejący poziom wody zimnej należy pozostawić jako zasilanie hydrantów.
5) Wykonanie badania wody pod względem mikrobiologicznym i fizykochemicznym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 467400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 891750,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 488802,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZIB HOŁDA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 367010830

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 488802,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Dotyczy pkt. "Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej": Uzupełnienie informacji:Termin wykonania całego przedmiotu zamówienia: do 30 dni roboczych od dnia przekazania terenu budowy. Teren budowy zostanie przekazany Wykonawcy w terminie do 3 dni roboczych od dnia zawarcia umowy. Terminy pośrednie zgodnie ze wzorem umowy.
Przez dni robocze rozumie się dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
2025-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane