Budowa „Zmysłogrodu” przy Publicznej Szkole Podstawowej w Minkowicach Oławskich.
GMINA JELCZ-LASKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00465315
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00465315/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-21 13:13
- Lokalizacja
- Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e1979e6e-1b0d-4b25-b942-9807633541cc
- Identyfikator
- 9121715777
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00465315 z dnia 2024-08-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa „Zmysłogrodu” przy Publicznej Szkole Podstawowej w Minkowicach Oławskich.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JELCZ-LASKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934880
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wincentego Witosa 24
1.5.2.) Miejscowość: Jelcz-Laskowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-220
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um.zamowienia2@jelcz-laskowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.jelcz-laskowice.finn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/jelcz_laskowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa „Zmysłogrodu” przy Publicznej Szkole Podstawowej w Minkowicach Oławskich.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1979e6e-1b0d-4b25-b942-9807633541cc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00465315
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00059674/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Budowa "Zmysłogrodu" przy Publicznej Szkole Podstawowej w Minkowicach Oławskich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00403467
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZF.271.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Budowa „Zmysłogrodu” przy Publicznej Szkole Podstawowej w Minkowicach Oławskich.
2. Roboty obejmują przebudowę budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Minkowicach Oławskich w zakresie wykonania otworu drzwiowego, zadaszenia oraz budowy obiektów małej architektury wraz z wykonaniem instalacji kanalizacji deszczowej.
3. Zakres robot dla branży architektonicznej i konstrukcyjnej obejmuje:
1) Wykonanie otworu drzwiowego w miejscu istniejącego otworu okiennego.
2) Montaż drzwi.
3) Wykonanie zadaszenia nad projektowanym wejściem.
4) Wykonanie stopni zewnętrznych do projektowanego wejścia do budynku - według odrębnego opracowania.
5) Demontaż istniejącego betonowego stołu do pingponga.
6) Dostawa i montaż małej architektury w postaci:
a) skrzyni drewnianych pod ogród warzywny - 6 szt.,
b) pergoli edukacyjnej - 20 m,
c) drewnianych ławek dla uczniów - 1 kpl.,
d) drewnianej ławki dla nauczyciela - 1 szt.,
e) drewnianego stołu dla nauczyciela - 1 szt.,
f) tablicy rysunkowej -1 szt. 7) Wykonanie nawierzchni:
a) mineralnej - zgodnie z częścią rysunkową,
b) żwirowej - zgodnie z częścią rysunkową,
c) ścieżki z plastrów drewna - zgodnie z częścią rysunkową.
8) Rekultywacja trawnika w miejscach uszkodzeń - 76,87 m2.
Szczegółowa charakterystyka wymienionych urządzeń małej architektury znajduje się w opisie technicznym do projektu zagospodarowania terenu oraz w opisie technicznym do projektu technicznego.
4. Zakres robót dla branży instalacji sanitarnych obejmuje:
1) Instalacje sanitarne zewnętrzne:
a) wykonanie zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej wraz z montażem zbiornika bezodpływowego oraz zbiornika naziemnego stojącego dla gromadzenia wód opadowych z terenu inwestycji.
2) Instalacje sanitarne wewnętrzne:
a) demontaż istniejącego grzejnika instalacji c.o. kolidującego z projektowanym nowym wejściem do budynku; grzejnik należy zdemontować, a podejścia i instalację c.o. zaślepić,
b) dostawa i montaż kurtyny powietrznej.
5. Zakres robót dla branży instalacji elektrycznych obejmuje:
Zaprojektowano następujące instalacje elektryczne:
1) rozdzielnicę RZ,
2) dwie oprawy oświetleniowe elewacyjne wraz z zasilaniem i sterowaniem - zgodnie z wytycznymi architektonicznymi,
3) zasilanie kurtyny powietrznej nad wyjściem - zgodnie z wytycznymi architektonicznymi,
4) zasilanie pompy zatapialnej zbiornika bezodpływowego kanalizacji deszczowej wraz z sygnalizacją przepełnienia - zgodnie z wytycznymi branży instalacje sanitarne,
5) zasilanie gniazd wtykowych zamontowanych na konstrukcji pergoli - zgodnie z wytycznymi architektonicznymi.
6. Szczegółowy zakres zadania określa dokumentacja projektowa:
1) projekt architektoniczno-budowlany,
2) projekt techniczny,
3) projekt technicznym - budowa schodów zewnętrznych przy budynku PSP w Minkowicach Oławskich,
4) przedmiar robót - branża architektoniczna i konstrukcyjna,
5) przedmiar robót - instalacje sanitarne zewnętrzne,
6) przedmiar robót - instalacje sanitarne wewnętrzne,
7) przedmiar robót - instalacje elektryczne.
Przedmiary stanowią dokument poglądowy.
Stanowiące Załącznik nr 12 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
44232000-5 - Drewniane konstrukcje dachowe
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 231240,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 231240,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 231240,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ANGIER ANETA GIERONIS
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 912 181 46 92
7.3.3) Ulica: UL. KOŚCIUSZKI 76 A
7.3.4) Miejscowość: MINKOWICE OŁAWSKIE
7.3.5) Kod pocztowy: 55-220
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 231240,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |