RDW w Chełmie. Remont drogi wojewódzkiej Nr 843 Chełm – Kraśniczyn – Zamość na odcinku Wola Siennicka – Kraśniczyn - zamówienie podobne
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00314088
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00314088/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-07-08 12:32
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b649fa0a-58d0-4319-9ea5-31ea9cdfc45f
- Identyfikator
- 7122904545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00314088 z dnia 2025-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
RDW w Chełmie. Remont drogi wojewódzkiej Nr 843 Chełm – Kraśniczyn – Zamość na odcinku Wola Siennicka – Kraśniczyn - zamówienie podobne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-262
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.chelm@zdw.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
RDW w Chełmie. Remont drogi wojewódzkiej Nr 843 Chełm – Kraśniczyn – Zamość na odcinku Wola Siennicka – Kraśniczyn - zamówienie podobne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b649fa0a-58d0-4319-9ea5-31ea9cdfc45f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00314088
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00295800
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne: Odcinek przewidziany do remontu posiada nawierzchnię bitumiczną w złym stanie technicznym wynikającą z długoletniej eksploatacji. Na przedmiotowym odcinku występują spękania zmęczeniowe siatkowe i podłużne, spękania termiczne, deformacje trwałe (nierówności) lepkoplastyczne i strukturalne oraz sfalowania – deformacje inne, wyboje oraz łaty po naprawach fragmentów nawierzchni, brak zachowanych parametrów normatywnych. Istniejąca krawędź nawierzchni miejscowo wykruszona i z ubytkami w warstwach konstrukcji. Istniejące pobocza są zdeformowane i utrudniają prawidłowe odprowadzenie wód opadowych.
Uzasadnienie prawne: Zamawiający przewidział potrzebę wykonania remontu drogi wojewódzkiej nr 843 w ramach zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych w ogłoszeniu Nr 276728-2025 z dnia 29.04.2025 r. Punkt 2.1 „Procedura” pkt.10 zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP na podstawie art. 305 pkt 1 ustawy Pzp.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: R2.ST.371.15.2025.jś
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie drogi wojewódzkiej Nr 843 Chełm – Kraśniczyn – Zamość na odcinku od km 19+280 do km 22+400. Długość odcinka przewidzianego do remontu to 3,120 km.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zakres robót określony w dokumentacji do w/w zamówienia zawiera pozycję określoną jako: „przedłużenie przepustu”, która nie została ujęta w zamówieniu podstawowym na realizację zadania „RDW w Chełmie. Remont drogi wojewódzkiej Nr 843 Chełm – Kraśniczyn – Zamość na odcinku Wola Siennicka – Kraśniczyn”, zgodnie z którym udzielane jest zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych - art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp.| 2025-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |