Wykonanie usługi drukowania wydawnictwa „Tadeusz Kantor”
Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00465346
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00465346/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-21 13:20
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b3cd61fb-541f-4f68-bfc1-d870e4e90f6b
- Identyfikator
- 6751427073
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi drukowania i dostawy
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00465346 z dnia 2024-08-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie usługi drukowania wydawnictwa „Tadeusz Kantor”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121135203
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lipowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-702
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mocak.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mocak.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b3cd61fb-541f-4f68-bfc1-d870e4e90f6b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Muzeum
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie usługi drukowania wydawnictwa „Tadeusz Kantor”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3cd61fb-541f-4f68-bfc1-d870e4e90f6b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00465346
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00003930/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.13 Wykonanie usługi drukowania wydawnictwa „Tadeusz Kantor”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456579
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje druk katalogu „Tadeusz Kantor” o następujących parametrach:
format: 16,5 (szer.) x 23,0 (wys.) cm
objętość: 192 strony
papier: GardaPat 13 KIARA 115 g (lub równoważnej jakości)
kolor: 4+4
lakier offsetowy bezbarwny obustronnie lub druk farbami UV
szycie i klejenie
oprawa miękka
okładka: kreda mat 300 g, 4+0, folia antystretch + lakier uv miejscowy + skrzydełko przednie
wydawnictwo posiada numer ISBN
nakład: 300 sztuk.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty| 2024-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |