Zawarcie umów ramowych na usługi wyceny nieruchomości woj. podkarpackim będących we władaniu KOWR OT w Rzeszowie oraz innych wycen wskazanych w okresie 12 miesięcy od daty zawarcia umów ramowych
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00465405
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00465405/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-21 13:34
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d08dcd1-39f2-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00465405 z dnia 2024-08-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zawarcie umów ramowych na usługi wyceny nieruchomości woj. podkarpackim będących we władaniu KOWR OT w Rzeszowie oraz innych wycen wskazanych w okresie 12 miesięcy od daty zawarcia umów ramowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Rzeszowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: A. Asnyka 7
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-001
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.rzeszow@kowr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.kowr.gov.pl/zamowienia
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowr.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarowanie nieruchomościami Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zawarcie umów ramowych na usługi wyceny nieruchomości woj. podkarpackim będących we władaniu KOWR OT w Rzeszowie oraz innych wycen wskazanych w okresie 12 miesięcy od daty zawarcia umów ramowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d08dcd1-39f2-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00465405
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00007918/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Usługi wyceny nieruchomości położonych na terenie woj. podkarpackiego będących we władaniu KOWR OT w Rzeszowie oraz innych wycen nieruchomości zorganizowanych wskazanych przez OT KOWR w Rzeszowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00397691
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZE.WOP.260.1.2024.SW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
. Zamówienie zostało podzielone na 4 części obejmujących wykonanie wycen nieruchomości położonych w granicach poszczególnych powiatów:Część I – powiaty: jasielski, leski, krośnieński, m. Krosno, sanocki, brzozowski, bieszczadzki
4.5.3.) Główny kod CPV: 71319000-7 - Usługi biegłych
4.5.5.) Wartość części: 206725,47 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie zostało podzielone na 4 części obejmujących wykonanie wycen nieruchomości położonych w granicach poszczególnych powiatów. Część II - powiaty: przemyski, m. Przemyśl, jarosławski, m. Jarosław, przeworski, lubaczowski4.5.3.) Główny kod CPV: 71319000-7 - Usługi biegłych
4.5.5.) Wartość części: 184939,52 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie zostało podzielone na 4 części obejmujących wykonanie wycen nieruchomości położonych w granicach poszczególnych powiatów. Część III - powiaty: rzeszowski, m. Rzeszów, łańcucki, leżajski, niżański, dębicki, tarnobrzeski, m. Tarnobrzeg, strzyżowski, mielecki, kolbuszowski, stalowowolski, ropczycko - sędziszowski4.5.3.) Główny kod CPV: 71319000-7 - Usługi biegłych
4.5.5.) Wartość części: 213029,58 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie zostało podzielone na 4 części obejmujących wykonanie wycen nieruchomości położonych w granicach poszczególnych powiatów. Część IV – wszystkie powiaty w województwie podkarpackim obejmujące nieruchomości zorganizowane4.5.3.) Główny kod CPV: 71319000-7 - Usługi biegłych
4.5.5.) Wartość części: 33474,94 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 200465 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 281916 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 200465 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Obsługi Nieruchomości BiS Łukasz Bartoszewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7122727735
7.3.3) Ulica: Chabrowa 4/22
7.3.4) Miejscowość: Świdnik
7.3.5) Kod pocztowy: 21-040
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 200465 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 105850 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 113500 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 105850 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Obsługi Nieruchomości BiS Łukasz Bartoszewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7122727735
7.3.3) Ulica: Chabrowa 4/22
7.3.4) Miejscowość: Świdnik
7.3.5) Kod pocztowy: 21-040
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 105850 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 200980 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 212531,7 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 201060 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Obsługi Nieruchomości BiS Łukasz Bartoszewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7122727735
7.3.3) Ulica: Chabrowa 4/22
7.3.4) Miejscowość: Świdnik
7.3.5) Kod pocztowy: 21-040
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 201060 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33456 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 33456 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33456 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rzeczoznawca Majątkowy Jolanta Stachowicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6551235400
7.3.4) Miejscowość: Janowice Raczyckie 26
7.3.5) Kod pocztowy: 28-114
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33456 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Kolejni wykonawcy którym udzielono zamówienie w części I:1. Jednoosobowa działalność gospodarcza. Biuro Obsługi Nieruchomości Agnieszka Stachowicz ul. leśna 70, 26-020 Chmielnik, województwo świętokrzyskie, Polska , NIP 6551887120. Podwykonawca TAK. Data zawarcia umowy 13.08.2024 r., wartość umowy 202 350 zł brutto. Okres realizacji zamówienia 12 miesięcy. Zamawiający przewiduje okoliczności o których mowa w art. 95 ustawy Pzp.
2. Mikroprzedsiębiorstwo. Bartłomiej Jabłoński ul. Kwiatowa 2/1, 27-630 Zawichost , województwo świętokrzyskie, Polska , NIP 8641889715. Podwykonawca NIE. Data zawarcia umowy 13.08.2024 r., wartość umowy 281 916 zł brutto. Okres realizacji zamówienia 12 miesięcy. Zamawiający przewiduje okoliczności o których mowa w art. 95 ustawy Pzp.
Kolejni wykonawcy którym udzielono zamówienie w części II:
1. Jednoosobowa działalność gospodarcza. Biuro Obsługi Nieruchomości Agnieszka Stachowicz ul. leśna 70, 26-020 Chmielnik, województwo świętokrzyskie, Polska, NIP 6551887120. Podwykonawca TAK. Data zawarcia umowy 13.08.2024 r., wartość umowy 106 345 zł brutto. Okres realizacji zamówienia 12 miesięcy. Zamawiający przewiduje okoliczności o których mowa w art. 95 ustawy Pzp.
2. Jednoosobowa działalność gospodarcza. PHU Kazimierz Podraza, ul. Anny Jagiellonki 10, 35-623 Rzeszów, województwo podkarpackie, Polska, NIP 8131793985. Podwykonawca NIE. Data zawarcia umowy 13.08.2024 r., wartość umowy 113 500 zł brutto. Okres realizacji zamówienia 12 miesięcy. Zamawiający przewiduje okoliczności o których mowa w art. 95 ustawy Pzp.
Kolejni wykonawcy którym udzielono zamówienie w części III:
1. Jednoosobowa działalność gospodarcza. Biuro Obsługi Nieruchomości Agnieszka Stachowicz ul. leśna 70, 26-020 Chmielnik, województwo świętokrzyskie, Polska , NIP 6551887120. Podwykonawca TAK. Data zawarcia umowy 13.08.2024 r., wartość umowy 200 980 zł brutto. Okres realizacji zamówienia 12 miesięcy. Zamawiający przewiduje okoliczności o których mowa w art. 95 ustawy Pzp.
2. Mikroprzedsiębiorstwo. Bartłomiej Jabłoński ul. Kwiatowa 2/1, 27-630 Zawichost , województwo świętokrzyskie, Polska , NIP 8641889715. Podwykonawca NIE. Data zawarcia umowy 13.08.2024 r., wartość umowy 212 531,7 zł brutto. Okres realizacji zamówienia 12 miesięcy. Zamawiający przewiduje okoliczności o których mowa w art. 95 ustawy Pzp.
3. Jednoosobowa działalność gospodarcza. PHU Kazimierz Podraza, ul. Anny Jagiellonki 10, 35-623 Rzeszów, województwo podkarpackie, Polska, NIP 8131793985. Podwykonawca NIE. Data zawarcia umowy 13.08.2024 r., wartość umowy 508 100 zł brutto. Okres realizacji zamówienia 12 miesięcy. Zamawiający przewiduje okoliczności o których mowa w art. 95 ustawy Pzp.
| 2024-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |