Dostawa produktów ochronnych służących do przeciwdziałania negatywnemu oddziaływaniu na środowisko (zamówienie z podziałem na 2 części)

34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00315306
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00315306/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-09 08:06
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fcb9f245-7f57-4668-9433-73e566286236
Identyfikator
5170346645
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ochrona środowiska

Wykonawcy

2 przyznane

TOPSERW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielonka, PL · lot 0
137 151,15 PLN
TOPSERW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielonka, PL · lot 1
61 832,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00315306 z dnia 2025-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa produktów ochronnych służących do przeciwdziałania negatywnemu oddziaływaniu na środowisko (zamówienie z podziałem na 2 części)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180690373

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 11B

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-111

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 261156386

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia34wog@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.34wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1124847

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa produktów ochronnych służących do przeciwdziałania negatywnemu oddziaływaniu na środowisko (zamówienie z podziałem na 2 części)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fcb9f245-7f57-4668-9433-73e566286236

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00315306

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00147315/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.14 Dostawa produktów ochronnych służących przeciwdziałaniu negatywnemu oddziaływaniu na środowisko

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00272910

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/57/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 221914,39 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa produktów ochronnych służących do przeciwdziałania negatywnemu oddziaływaniu na środowisko (zamówienie z podziałem na 2 części).
2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 2 następujące części:
1) Część nr 1: Dostawa sprzętu służącego przeciwdziałaniu negatywnemu oddziaływaniu na środowisko;
3. Szczegółową specyfikację ilościową określa:
1) załącznik nr 1A do SWZ – dot. części nr 1. Załączniki te stanowią formularze kalkulacji ceny ofertowej.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej jako: „OPZ) – Załącznik nr 5 do SWZ;
5. Wykonawca zobowiązany jest rozładować asortyment do magazynów Zamawiającego własnymi siłami i w sposób umożliwiający jego przeliczenie i sprawdzenie jakości. Nie zastosowanie się do zasad dotyczących rozładunku eliminuje prawidłowe wykonanie dostawy.
6. Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć należycie towar na czas przewozu ponosząc całkowitą odpowiedzialność (ryzyko utraty, uszkodzenia itp. powstałe w czasie transportu) za dostawę przedmiotu zamówienia i jego jakość do czasu formalnego przyjęcia przez Zamawiającego.
7. Wykonawca udzieli 12 miesięcznej gwarancji na produkty stanowiące przedmiot dostawy, objętej postanowieniami niniejszej umowy.
8. Integralną częścią opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy tj.:
1) załącznik nr 4A do SWZ – dot. części nr 1;
9. W celu potwierdzenia, że oferowane produkty odpowiadają wymaganiom Zamawiającego określonym w SWZ, Wykonawca zobowiązany jest dokonać - w formularzu kalkulacji ceny ofertowej (załącznik nr 1A do SWZ ) - opisu każdego zaoferowanego asortymentu celem szczegółowej identyfikacji poprzez wskazania producenta (kol. 20) asortymentu.
10. Miejscem realizacji dostaw (w zakresie każdej części zamówienia) jest magazyn Sekcji Ochrony Środowiska znajdujący się w:
1) Żurawicy, ul. Wojska Polskiego 22, 37-710 Żurawica;
2) Jarosławiu, ul. Poniatowskiego 49a, 37-500 Jarosław;
3) Rzeszowie, ul. Konopnickiej 5, 35-211 Rzeszów;
4) Nisku, ul. Sandomierska 20, 37-400 Nisko.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90720000-0 - Ochrona środowiska

4.5.5.) Wartość części: 160206,43 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa produktów ochronnych służących do przeciwdziałania negatywnemu oddziaływaniu na środowisko (zamówienie z podziałem na 2 części).
2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 2 następujące części:
1) Część nr 2: Dostawa materiałów służących przeciwdziałaniu negatywnemu oddziaływaniu na środowisko;
3. Szczegółową specyfikację ilościową określa:
1) załącznik nr 1B do SWZ – dot. części nr 2. Załącznik ten stanowi formularz kalkulacji ceny ofertowej.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej jako: „OPZ) – Załącznik nr 5 do SWZ;
5. Wykonawca zobowiązany jest rozładować asortyment do magazynów Zamawiającego własnymi siłami i w sposób umożliwiający jego przeliczenie i sprawdzenie jakości. Nie zastosowanie się do zasad dotyczących rozładunku eliminuje prawidłowe wykonanie dostawy.
6. Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć należycie towar na czas przewozu ponosząc całkowitą odpowiedzialność (ryzyko utraty, uszkodzenia itp. powstałe w czasie transportu) za dostawę przedmiotu zamówienia i jego jakość do czasu formalnego przyjęcia przez Zamawiającego.
7. Wykonawca udzieli 12 miesięcznej gwarancji na produkty stanowiące przedmiot dostawy, objętej postanowieniami niniejszej umowy.
8. Integralną częścią opisu przedmiotu zamówienia stanowią również projektowane postanowienia umowy tj.:
1) załącznik nr 4B do SWZ – dot. części nr 2;
9. W celu potwierdzenia, że oferowane produkty odpowiadają wymaganiom Zamawiającego określonym w SWZ, Wykonawca zobowiązany jest dokonać - w formularzu kalkulacji ceny ofertowej (załącznik nr 1B do SWZ ) - opisu każdego zaoferowanego asortymentu celem szczegółowej identyfikacji poprzez wskazania producenta (kol. 20) asortymentu.
10. Miejscem realizacji dostaw (w zakresie każdej części zamówienia) jest magazyn Sekcji Ochrony Środowiska znajdujący się w:
1) Żurawicy, ul. Wojska Polskiego 22, 37-710 Żurawica;
2) Jarosławiu, ul. Poniatowskiego 49a, 37-500 Jarosław;
3) Rzeszowie, ul. Konopnickiej 5, 35-211 Rzeszów;
4) Nisku, ul. Sandomierska 20, 37-400 Nisko.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90720000-0 - Ochrona środowiska

4.5.5.) Wartość części: 61707,96 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 137151,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 137151,15 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 137151,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOPSERW sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 1250637992

7.3.3) Ulica: Marecka 66A

7.3.4) Miejscowość: Zielonka

7.3.5) Kod pocztowy: 05-220

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 137151,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61832,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 61832,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 61832,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOPSERW sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 1250637992

7.3.3) Ulica: Marecka 66A

7.3.4) Miejscowość: Zielonka

7.3.5) Kod pocztowy: 05-220

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 61832,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

2025-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy