Opracowanie dokumentacji projektowej dla budynku w Zakopanem przy ul. Piłsudskiego 21
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00465471
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00465471/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-21 13:48
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-56e23615-b0d9-47d1-8d20-add2cbbc343d
- Identyfikator
- 6782726055
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00465471 z dnia 2024-08-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla budynku w Zakopanem przy ul. Piłsudskiego 21
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000297282
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rzeźnicza 11
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-540
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 261 88 20
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rckik.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rckik.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.propublico.pl/strona.aspx?zam=rckikkrakow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej dla budynku w Zakopanem przy ul. Piłsudskiego 212.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56e23615-b0d9-47d1-8d20-add2cbbc343d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00465471
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00080605/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowej dla budynku w Zakopanem przy ul. Piłsudskiego 21
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00432869
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-23-2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 259000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi usługa polegająca na:
a) opracowaniu Wstępnej koncepcji architektonicznej, zgodnej z ustaleniami planu miejscowego i wytycznymi miejskiego konserwatora zabytków
b) opracowaniu projektu budowlanego adaptacji budynku położonego w Zakopanem przy ul. Piłsudskiego 21 wraz z opiniami, uzgodnieniami, pozwoleniami i innymi dokumentami, których obowiązek dołączenia wynika z przepisów odrębnych ustaw, lub kopiami tych opinii, uzgodnień, pozwoleń i innych dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę oraz realizacji robót; opracowanie projektów wykonawczych dotyczących instalacji: hydraulicznej, kanalizacyjnej, wentylacji i klimatyzacji, centralnego ogrzewania, elektrycznej, oświetleniowej, odgromowej, przeciwpożarowych systemów alarmowych, teletechnicznej, mechanicznej (dźwig), fotowoltaicznej, systemu telewizji dozorowej, systemu BMS (automatyki budynkowej) oraz systemów do obsługi osób niepełnosprawnych wraz z opisami i rysunkami niezbędnymi do realizacji robót, zgodnych z ustaleniami planu miejscowego i wytycznymi miejskiego konserwatora zabytków wg opinii z dn. 08.02.2023 (opinia udostępniona dla wykonawcy),
c) sporządzeniu przedmiarów robót,
d) opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych,
e) opracowaniu kosztorysu inwestorskiego,
f) uzyskaniu w imieniu i na rzecz Zamawiającego na podstawie udzielonego pełnomocnictwa pozwolenia na budowę oraz wszelkich innych pozwoleń, zezwoleń, zgód, opinii, ekspertyz itp. Wykonawca otrzyma stosowne pełnomocnictwo od Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty z najniższą cena tj. 333.883,50 zł przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 66.666,00 zł.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |