Budowa odcinka drogi gminnej nr 217-007G w miejscowości Stara Kościelnica

GMINA MIŁORADZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00315859
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00315859/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-09 10:18
Lokalizacja
Miłoradz, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3af4fc2d-7d10-4be5-b520-543657689356
Identyfikator
5792029819
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ŻUŁAWSKA GRUPA HANDLOWO-USŁUGOWA MAREK RUDZIŃSKI, MAREK DROZDOWSKI SPÓŁKA CYWILNANowy Dwór Gdański, PL · lot 0
369 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00315859 z dnia 2025-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa odcinka drogi gminnej nr 217-007G w miejscowości Stara Kościelnica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIŁORADZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747916

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żuławska 9

1.5.2.) Miejscowość: Miłoradz

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-213

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: 552711531

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: projekty@miloradz.malbork.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miloradz.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/miloradz/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa odcinka drogi gminnej nr 217-007G w miejscowości Stara Kościelnica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3af4fc2d-7d10-4be5-b520-543657689356

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00315859

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00260956

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: R.271.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 341233,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

(wyciąg z SWZ)
przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót oraz wszelkich dostaw lub usług, zgodne z dokumentacją projektową i STWiOR dostarczonymi przez Zamawiającego, oraz zasadami aktualnej wiedzy technicznej, polegających na budowie odcinka drogi gminnej nr 217-007G od km 0+000 do km 0+500 o długości 500 m w miejscowości Stara Kościelnica, gmina Miłoradz.
W ramach zamówienia wchodzi:
1) utwardzenie istniejącej nawierzchni drogi w postaci dwóch śladów (pasów) z prefabrykowanych żelbetowych płyt wielootworowych typu YOMB, UWAGA: w tym jeden ślad z prefabrykowanych żelbetowych płyt typu YOMB - tzw. płyta rowerowa o szerokości 1,0 m (i taki jeden ze śladów należy wycenić w cenie oferty). każdy odsuniętych od siebie o 1,0 m. z wypełnieniem wolnych przestrzeni i otworów piaskiem,
2) utwardzenie nawierzchni pozostałych istniejących zjazdów kruszywem,
3) wykonanie nawierzchni utwardzonej poboczy jezdni i zjazdów z kruszywa,
4) montaż oznakowania pionowego na końcu opracowania,
5) zagospodarowanie terenów zielonych w strefie robót w granicach pasa drogowego.
Przedmiot zamówienia obejmuje również organizację placu budowy, opracowanie i wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu, zabezpieczenie terenu budowy, uporządkowanie terenu po zakończeniu robót. Szczegółowy zakres robót opisany został w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej oraz przedmiarze robót stanowiącej załącznik nr 1 do niniejszej SWZ. Przedmiar udostępniony przez Zamawiającego w niniejszym postępowaniu ma charakter pomocniczy, mający na celu określenie orientacyjnego zakresu robót przewidzianych do wykonania.
Przedmiotowe postępowanie współfinansowane jest ze środków budżetu Województwa Pomorskiego związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych.
Wykonawca w swojej ofercie powinien uwzględnić wszystkie koszty związane z prawidłowym i kompletnym wykonaniem zadania, w tym m.in.:
1) wykonanie robót zgodnie z ustawą Prawo Budowlane,
2) robociznę, materiały budowlane, urządzenia, media i sprzęt niezbędny do realizacji zadania,
3) obsługę geodezyjną inwestycji,
4) zapewnienie właściwego kierownictwa nad prowadzonymi robotami,
5) zapewnienie bezpieczeństwa i ppoż. oraz utrzymania porządku na stanowiskach pracy i placu budowy,
6) ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności,
7) zapewnienie właściwej organizacji ruchu na czas trwania remontu,
8) opracowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
9) prace porządkowe i właściwe zagospodarowanie powstałych odpadów, zaplecze socjalne.

UWAGA: konstrukcję należy wykonać zgodnie ze zmienionym rysunkiem nr 3 (plik w formacie PDF: 2_25 SWZ Tom II - DP - Rys 3_zm maj 2025) – typowy przekrój poprzeczny 1:20.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 369000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 524583,61 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 369000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Żuławska Grupa Handlowo Usługowa SC

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Żuławska Grupa Handlowo Usługowa SC Marek Rudziński, Marek Drozdowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5792285646

7.3.3) Ulica: ul. Zagonowa 25

7.3.4) Miejscowość: Nowy Dwór Gdański

7.3.5) Kod pocztowy: 82-100

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 369000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane