Obsługa portierni obiektu Filharmonii położonego w Białymstoku przy ulicy podleśnej w okresie 2025 - 2026
Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku imienia Stanisława Moniuszki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00315928
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00315928/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-07-09 10:31
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8a6bffaf-d0a8-4bac-932a-8c473335989d
- Identyfikator
- 5420208916
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00315928 z dnia 2025-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Obsługa portierni obiektu Filharmonii położonego w Białymstoku przy ulicy podleśnej w okresie 2025 - 2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku imienia Stanisława Moniuszki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000278971
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Odeska 1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-406
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@oifp.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.oifp.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://oifp.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Obsługa portierni obiektu Filharmonii położonego w Białymstoku przy ulicy podleśnej w okresie 2025 - 20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a6bffaf-d0a8-4bac-932a-8c473335989d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00315928
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00048958/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Obsługa portierni w obiekcie Filharmonii ul. Podleśna 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00264487
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.6.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest obsługa portierni obiektu Filharmonii położonego
w Białymstoku przy ulicy Podleśnej 2. Obsługa będzie sprawowana jednoosobowo przez wszystkie dni tygodnia łącznie z sobotami, niedzielami i dniami świątecznymi w godzinach 7:00 – 23:00.Zamawiający szacuje, że czas trwania umowy od momentu podpisania do 30.06.2025 r. obejmie łącznie 5840 roboczogodzin (rbg). 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ 3.3. Wykonawca zobowiązuje się do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osoby wykonujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz.U. z 2025 r. poz. 277). Zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy PZP Zamawiający wskazuje, iż wymóg zatrudnienia na umowę o pracę dotyczy wszystkich pracowników, którzy będą świadczyć usługę obsługi portierni w sposób opisany w załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 98341120-2 - Usługi portierskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 181519,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 245521,78 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 183099,77 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Jarhead Sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Jarhead BIS Adam Zamierowski Sp. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9661885632
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 183099,77 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-30| 2025-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |