Kompleksowe zagospodarowanie działki nr 1083 w Parku Jordana w Myślenicach – plac zabaw

Gmina Myślenice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00315939
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00315939/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-09 10:33
Lokalizacja
Myślenice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e5b462e3-8781-48df-a40f-19e51289a9c0
Identyfikator
6811004414
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa terenów rekreacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00315939 z dnia 2025-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowe zagospodarowanie działki nr 1083 w Parku Jordana w Myślenicach – plac zabaw

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Myślenice

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Myślenice - Urząd Miasta i Gminy Myślenice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555418

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 8/9

1.5.2.) Miejscowość: Myślenice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@myslenice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.myslenice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e5b462e3-8781-48df-a40f-19e51289a9c0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowe zagospodarowanie działki nr 1083 w Parku Jordana w Myślenicach – plac zabaw

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e5b462e3-8781-48df-a40f-19e51289a9c0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00315939

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00282016

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP/271/53/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1250013,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem opracowania jest wykonanie przebudowy istniejącego boiska wraz z kompleksowym zagospodarowaniem działki nr 1083 w parku Jordana w Myślenicach. W ramach projektowanej inwestycji przewiduje się przebudowę istniejącego boiska polegającą na demontażu istniejących urządzeń zabawowych oraz montażu nowo projektowanych na nawierzchni bezpiecznej poliuretanowa wraz z towarzyszącymi urządzeniami komunalnymi tj. ławki i kosze na śmieci. Przewiduje się również wykonanie utwardzonych ciągów komunikacji pieszej z kostki granitowej oraz wymianę istniejącego ogrodzenia (panele ogrodzeniowe oraz słupki) przebiegającego wzdłuż¿ południowej granicy inwestowanej działki.
Wszystkie prace należny wykonać m.in. zgodnie z dołączonym pozwoleniem konserwatorskim a obowiązki z niego wynikające tj. m. in. wykonanie badań archeologicznych w trybie stałego nadzoru archeologicznego nad wszelkimi robotami ziemnymi oraz zapewnienie kierownika robót w z uprawnieniami konserwatorskimi leży po stronie Wykonawcy.
Szczegółowy opis w załączniku nr 2
Wymagany okres gwarancji to minimum 60 miesięcy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45236290-9 - Naprawa terenów rekreacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na realizację zamówienia przeznaczył kwotę 1.045.516,58 zł . Wszystkie złożone oferty są wyższe niż wskazane wyżej środki przeznaczone na realizację zamówienia. Wobec barku możliwości pozyskania dodatkowych środków postępowanie zostaje unieważnione.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1347948,52 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1347948,52 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane