Prace remontowo-malarskie w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kleczewie

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kleczewie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00316139
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00316139/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-09 11:17
Lokalizacja
Kleczew, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0909e59f-9f6f-4e46-979b-c078466de723
Identyfikator
6651884546
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty budowlane w zakresie budynkówInstalowanie ścianek działowychWyrównywanie podłógRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie drzwiInstalowanie sufitów podwieszanychPokrywanie podłóg i ścianRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeTynkowanieRoboty w zakresie podłóg drewnianychKładzenie płytekKładzenie terakotyKładzenie glazuryRoboty malarskieRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty sanitarneRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK BIDZIŃSKIWilczyn, PL · lot 0
347 300 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00316139 z dnia 2025-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowo-malarskie w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kleczewie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kleczewie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000239066

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac J. Piłsudskiego 13

1.5.2.) Miejscowość: Kleczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-540

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 63 270 10 24

1.5.8.) Numer faksu: +48 63 270 10 24

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zspkleczew@op.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zspkleczew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0909e59f-9f6f-4e46-979b-c078466de723

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace remontowo-malarskie w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kleczewie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0909e59f-9f6f-4e46-979b-c078466de723

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00316139

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00226587/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Prace remontowo -malarskie w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kleczewie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00230255

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSOT.262.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 268743,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania: Prace remontowo-malarskie w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kleczewie, obejmujące:
a) Przedmiotowy remont obejmie następujące pomieszczenia oraz elementy architektury zewnętrznej :

-klasopracownia matematyczna,
-klasopracownia katechetyczna,
-zaplecze chemiczne,
-klasopracownia polonistyczna P-1,
-klasopracownia polonistyczna wojskowa P-2,
-korytarz do sali gimnastycznej wraz z wymiana drzwi wewnętrznych,
-pomieszczenie socjalne dla personelu obsługi,
-przebudowa schodów zewnętrznych głównych,
-przebudowa schodów zewnętrznych bocznych,
-gabinet dyrektora placówki oświatowej,
-pomieszczenie kadr,
-wykonanie doprowadzenie instalacji wody oraz ścieków do pracowni chemicznej,
-wykonanie malowania sufitu w pomieszczeniu auli.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje w załączniku nr 1 do SWZ: dokumentacja techniczna

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45262321-7 - Wyrównywanie podłóg

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45410000-4 - Tynkowanie

45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych

45431000-7 - Kładzenie płytek

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45431200-9 - Kładzenie glazury

45442100-8 - Roboty malarskie

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45232460-4 - Roboty sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 347300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 595000,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 347300 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bidziński Marek Zakład Malarski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6650019183

7.3.3) Ulica: ul. Leśna 5

7.3.4) Miejscowość: Wilczyn

7.3.5) Kod pocztowy: 62-550

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 347300 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 63 dni

2025-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane