Naniesienie okleiny i ekspozycja reklamy graficznej modułowej na powierzchni urządzeń Paczkomat w okresie: czerwiec-lipiec 2025 r.

Województwo Mazowieckie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00317096
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00317096/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-09 14:00
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f69facb4-7066-40a0-af14-fe2132094c84
Identyfikator
1132453940
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi reklamoweUsługi w zakresie promocjiUsługi reklamy lotniczej

Wykonawcy

1 przyznane

InPost Paczkomaty sp. z o.o.Kraków, PL · lot 0
498 150,01 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00317096 z dnia 2025-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Naniesienie okleiny i ekspozycja reklamy graficznej modułowej na powierzchni urządzeń Paczkomat w okresie: czerwiec-lipiec 2025 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Mazowieckie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015528910

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 26

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-719

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dagmara.grzebalska@mazovia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mazovia.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Naniesienie okleiny i ekspozycja reklamy graficznej modułowej na powierzchni urządzeń Paczkomat w okresie: czerwiec-lipiec 2025 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f69facb4-7066-40a0-af14-fe2132094c84

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00317096

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044850/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.42 Naniesienie okleiny i ekspozycji reklamy graficznej modułowej w ramach kampanii "Odpocznij na Mazowszu" na powierzchni Paczkomatów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00246000

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zgodnie z art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 litera b ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych Zamawiający udzieli zamówienia z wolnej ręki Wykonawcy InPost Paczkomaty Sp. z o.o., który jest właścicielem Automatów Paczkomat i jest wyłącznym podmiotem świadczącym usługi marketingowe z wykorzystaniem powierzchni urządzeń Paczkomat, w tym naniesienia okleiny.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR-D-III.272.65.2025.DG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naniesienie okleiny i ekspozycja reklamy graficznej modułowej na powierzchni urządzeń Paczkomat w okresie: czerwiec-lipiec 2025 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79341000-6 - Usługi reklamowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

79341500-1 - Usługi reklamy lotniczej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: InPost Paczkomaty sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: R: 1225525870

7.3.3) Ulica: ul. Pana Tadeusza 4

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-727

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 498150,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-08-08
2025-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi