Naprawa dróg gruntowych na terenie miasta i gminy Biskupiec w 2024 roku – zamówienie na podst. art. 305 pkt 1) w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy pzp dla cz. I

GMINA BISKUPIEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00465593
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00465593/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-21 14:11
Lokalizacja
Biskupiec, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c30fbb03-fd06-4609-87fe-761477a7f178
Identyfikator
7393752691
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

BEATA SKARADZIŃSKABiskupiec, PL · lot 0
29 150 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00465593 z dnia 2024-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa dróg gruntowych na terenie miasta i gminy Biskupiec w 2024 roku
– zamówienie na podst. art. 305 pkt 1) w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy pzp dla cz. I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BISKUPIEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743568

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Niepodległości 2

1.5.2.) Miejscowość: Biskupiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@biskupiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.biskupiec.pl/17026/17026/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Naprawa dróg gruntowych na terenie miasta i gminy Biskupiec w 2024 roku
– zamówienie na podst. art. 305 pkt 1) w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy pzp dla cz. I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c30fbb03-fd06-4609-87fe-761477a7f178

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00465593

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający przewidział udzielenie dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych zamówienia, o którym mowa w art. 305 pkt 1) w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy pzp w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego - zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych czyli czynności polegających na naprawie nierówności i ubytków nawierzchni gruntowej (w tym uczestniczeniu w załadunku, rozładunku, rozścieleniu/wbudowaniu/wyrównaniu na drodze pospółki, gruzu, mieszanki stabilizującej oraz profilowaniu, wałowaniu, zagęszczaniu), w zakresie do 50% wartości zamówienia podstawowego. Zamówienie zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-2d53c587-c1b5-11ee-a84d-d63fc4d19e65

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BMI-ZP. 271.15.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 23700 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

NAPRAWA DRÓG GRUNTOWYCH NA TERENIE MIASTA I GMINY BISKUPIEC W 2024 ROKU dla części I.

Drogi położone po stronie zachodniej drogi krajowej nr 57 Szczytno – Pułtusk na terenie miasta i gminy Biskupiec, obejmujące sołectwa: Biesówko, Biesowo, Droszewo, Wilimy, Czerwonka, Najdymowo, Rukławki, Kojtryny, Nowe Marcinkowo, Rzeck, Biskupiec Kolonie (Kramarka, Pudląg), Zabrodzie, Dworzec, Botowo, Labuszewo, Rasząg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Beata Skaradzińska, Trans –Kop Beata Skaradzińska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393333801

7.3.3) Ulica: Rozwady 4

7.3.4) Miejscowość: Biskupiec

7.3.5) Kod pocztowy: 11-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29150 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane