Zakup samochodu służbowego do realizacji zadań związanych z ochroną środowiska

Powiat Radomszczański

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00317369
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00317369/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-09 14:56
Lokalizacja
Radomsko, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-20f9dfed-15be-4e3b-9230-0b9122a1248b
Identyfikator
7722261699
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowe

Wykonawcy

1 przyznane

ZIMNY AUTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
195 288,67 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00317369 z dnia 2025-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu służbowego do realizacji zadań związanych z ochroną środowiska

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Radomszczański

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648445

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Leszka Czarnego 22

1.5.2.) Miejscowość: Radomsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-500

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 446858944

1.5.8.) Numer faksu: 446834335

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@radomszczanski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radomszczanski.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup samochodu służbowego do realizacji zadań związanych z ochroną środowiska

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20f9dfed-15be-4e3b-9230-0b9122a1248b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00317369

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00291248

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający przeprowadził postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: "Zakup samochodu służbowego do realizacji zadań związanych z ochroną środowiska" w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp, zamieszczając stosowne ogłoszenie w Biuletynie Zamówień Publicznych pod nr 2025/BZP 00266418/01 z dnia 2025-06-06. Termin składania ofert wyznaczono na: 17.06.2025 r., godz. 9:00, zaś termin otwarcia ofert wyznaczono na: 17.06.2025 r., godz. 9:30. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1059947.
W prowadzonym postępowaniu nie złożono w terminie żadnej oferty.

Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 305 pkt 2) ustawy Pzp Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym bez negocjacji nie złożono żadnej oferty a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-e738ebfa-f232-4567-ac52-2f7e4acb57ae

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.13.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 162601,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego samochodu osobowego, wyprodukowanego w 2025 roku, nieużywanego, wolnego od wad fizycznych (konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych) i prawnych (w tym od wszelkich praw osób trzecich i jakichkolwiek innych obciążeń i zabezpieczeń).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz minimalne parametry techniczne pojazdu określa Załącznik nr 1 do Zaproszenia do udziału w negocjacjach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zimny Auto Sp. z o. o. , Oddział w Piotrkowie Trybunalskim

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7292616199

7.3.3) Ulica: Wojska Polskiego 102

7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

7.3.5) Kod pocztowy: 97-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 195288,67 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

2025-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy