ubezpieczenie nieruchomości oraz wyposażenia budynków należących lub wynajętych dla Stałego Przedstawicielstwa RP przy ONZ w Nowym Jorku

Stałe Przedstawicielstwo RP przy ONZ w Nowym Jorku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00317642
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00317642/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-09 21:14
Lokalizacja
Nowy Jork, US
Kraj zamawiającego
US
ID przetargu
ocds-148610-eead8d84-bc1d-49a7-8bfe-8b462364672c
Identyfikator
98-1628974
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ubezpieczeniowe usługi agencyjne

Wykonawcy

1 przyznane

Schaefer Enterprises Patriot Partner Agency Corporate HeadquartersNew York, US · lot 0
47 467,39 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00317642 z dnia 2025-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ubezpieczenie nieruchomości oraz wyposażenia budynków należących lub wynajętych dla Stałego Przedstawicielstwa RP przy ONZ w Nowym Jorku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Stałe Przedstawicielstwo RP przy ONZ w Nowym Jorku

1.3.) Oddział zamawiającego: SP w Nowym Jorku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 98-1628974

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 750 Third Avenue, floor 30

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Jork

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-017

1.5.5.) Kraj: Stany Zjedn. Ameryki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bogdan.jachacy@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/onz/stale-przedstawicielstwo-rp-przy-narodach-zjednoczonych-w-nowym-jorku

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka dyplomatyczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


jednostka dyplomatyczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ubezpieczenie nieruchomości oraz wyposażenia budynków należących lub wynajętych dla Stałego Przedstawicielstwa RP przy ONZ w Nowym Jorku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eead8d84-bc1d-49a7-8bfe-8b462364672c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00317642

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 140 000 euro dla dostaw lub usług

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP.ONZ.NJORK.0030.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 283897,6 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ubezpieczenie nieruchomości oraz wyposażenia budynków należących lub wynajętych dla Stałego Przedstawicielstwa RP przy ONZ w Nowym Jorku

4.5.3.) Główny kod CPV: 66518200-6 - Ubezpieczeniowe usługi agencyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49753,88 USD

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 102543,53 USD

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 47467,39 USD

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Schaefer Enterprises Patriot Partner Agency Corporate Headquarters

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0G99674

7.3.3) Ulica: 77 Chambers Street

7.3.4) Miejscowość: New York

7.3.5) Kod pocztowy: 10007

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Stany Zjedn. Ameryki

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 47467,39 USD

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 dni

2025-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi