"Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych od km 0+008 do km 0+360 na działce nr ewid. 1356 w miejscowości Gorajec - Zastawie”

Gmina Radecznica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00317834
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00317834/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-10 08:30
Lokalizacja
Radecznica, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6b6ac0cd-e9ef-4ac4-87fd-ded4fe820e7f
Identyfikator
9222944634
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

GRAŻYNA BULAKDESZKOWICE PIERWSZE 148, PL · lot 0
384 773,52 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00317834 z dnia 2025-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych od km 0+008 do km 0+360 na działce nr ewid. 1356 w miejscowości Gorajec - Zastawie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radecznica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368546

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: B. Prusa 21

1.5.2.) Miejscowość: Radecznica

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-463

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 (84) 6818001

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ezamowienia@gminaradecznica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaradecznica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminaradecznica.ezamawiajacy.pl/pn/gminaradecznica/demand/208906/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych od km 0+008 do km 0+360 na działce nr ewid. 1356 w miejscowości Gorajec - Zastawie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b6ac0cd-e9ef-4ac4-87fd-ded4fe820e7f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00317834

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00025214/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 „Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych od km 0+008 do km 0+360 na działce nr ewid. 1356 w miejscowości Gorajec - Zastawie”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00213521

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 312824,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

"Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych od km 0+008 do km 0+360 na działce nr ewid. 1356 w miejscowości Gorajec - Zastawie”
Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi na odcinka długości 352,0 mb szer. jezdni 3,50 m w tym m.in.: roboty pomiarowe, roboty ziemne, podbudowa z kruszyw łamanych, nawierzchnia z płyt betonowych 300x100x15 cm oraz płyt betonowych 75x50x12,5 cm (mały YOMB), remont przepustu, umocnienie skarp rowu płytami ażurowymi 40x60x8 cm, roboty wykończeniowe, przebudowa zjazdu z drogi krajowej nr 742.
Miejsce realizacji inwestycji; działka nr ewid. 1356 w obręb 0006 Gorajec Stara Wieś gm. Radecznica, powiat zamojski, woj. lubelskie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 17

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 17

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 384773,52 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 737018,71 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 384773,52 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SKUP WŁÓKNA, HANDEL, USŁUGI BULAK GRAŻYNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9221008252

7.3.4) Miejscowość: DESZKOWICE PIERWSZE

7.3.5) Kod pocztowy: 22-448

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 384773,52 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 140 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane