71/2025 Wymiana stolarki okiennej, drzwi bądź witryn w lokalach użytkowych w podziale na 5 części
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00317876
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00317876/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-07-10 08:42
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0d421f4d-8aaf-482e-8421-0c18e0cc0ffe
- Identyfikator
- 6751000311
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00317876 z dnia 2025-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
71/2025 Wymiana stolarki okiennej, drzwi bądź witryn w lokalach użytkowych w podziale na 5 części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350768365
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bolesława Czerwieńskiego 16
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-319
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zbk.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbk-krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zbkkrakow.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
71/2025 Wymiana stolarki okiennej, drzwi bądź witryn w lokalach użytkowych w podziale na 5 części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d421f4d-8aaf-482e-8421-0c18e0cc0ffe
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00317876
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00019325/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wymiana ślusarki (witryny i drzwi) w lokalach użytkowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00290256
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 71/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 958119,56 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 224865,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: os. Sportowe 24 (SPRINT), zakres prac: wymiana stolarki okiennej na okna PCV, wymiana drzwi i witryn, konserwacja krat, wg Dokumentacji projektowej, Pozwolenia MKZ i przedmiaru robót.4.5.3.) Główny kod CPV: 45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.5.) Wartość części: 68238,87 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: os. Willowe 29 (EMAUS – Nowosądeckie Towarzystwo Pomocy i. św. Brata Alberta), zakres prac: wymiana drzwi na aluminiowe, konserwacja krat, wg Dokumentacji projektowej, Pozwolenia MKZ i przedmiaru robót.4.5.3.) Główny kod CPV: 45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.5.) Wartość części: 22371,51 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3: os. Wandy 23 (Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa TĘCZA w Krakowie), zakres prac: wymiana stolarki okiennej na okna PCV, wymiana drzwi i witryn, konserwacja krat, wg Dokumentacji projektowej, Pozwolenia MKZ i przedmiaru robót.4.5.3.) Główny kod CPV: 45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.5.) Wartość części: 59777,57 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4: os. Krakowiaków 4 (DARIA BIS), zakres prac: wymiana drzwi od podwórza (między I a II klatką) na aluminiowe, konserwacja krat, wg Dokumentacji projektowej, Pozwolenia MKZ i przedmiaru robót.4.5.3.) Główny kod CPV: 45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.5.) Wartość części: 9910,20 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 5: os. Centrum D2 (Zakład Fryzjerski VIOLA), zakres prac: wymiana drzwi i witryn, wg Dokumentacji projektowej, Pozwolenia MKZ i przedmiaru robót.4.5.3.) Główny kod CPV: 45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.5.) Wartość części: 64567,67 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 09.07.2025 r. do godz. 08:00 na część 1, 2, 3, 4 i 5 nie wpłynęła żadna oferta.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 09.07.2025 r. do godz. 08:00 na część 1, 2, 3, 4 i 5 nie wpłynęła żadna oferta.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 09.07.2025 r. do godz. 08:00 na część 1, 2, 3, 4 i 5 nie wpłynęła żadna oferta.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 09.07.2025 r. do godz. 08:00 na część 1, 2, 3, 4 i 5 nie wpłynęła żadna oferta.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 09.07.2025 r. do godz. 08:00 na część 1, 2, 3, 4 i 5 nie wpłynęła żadna oferta.
| 2025-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |