Przygotowanie i dowóz posiłków na potrzeby Szkoły Podstawowej w Kotulinie i Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Kotulinie

SZKOŁA PODSTAWOWA W KOTULINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00318134
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00318134/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-10 09:46
Lokalizacja
Kotulin, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6a627cdf-d81e-4ec0-88d7-765623e528ea
Identyfikator
9690919210
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie posiłków szkolnychUsługi dostarczania posiłków do szkół

Wykonawcy

1 przyznane

"GRILL ROOM" S.C.,PAWEŁ I AGATA WÓJCIKGrill Room S.C. P. i A Wójcik, ul. Opolska 40, Strzelce Opolskie, PL · lot 0
269 208 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00318134 z dnia 2025-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie i dowóz posiłków na potrzeby Szkoły Podstawowej w Kotulinie i Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Kotulinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA W KOTULINIE

1.3.) Oddział zamawiającego: SEKRETARIAT

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001212023

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: GLIWICKA 13

1.5.2.) Miejscowość: Kotulin

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-180

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 230 61 13

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spkotulin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: spkotulin.edupage.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6a627cdf-d81e-4ec0-88d7-765623e528ea

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowanie i dowóz posiłków na potrzeby Szkoły Podstawowej w Kotulinie i Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Kotulinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a627cdf-d81e-4ec0-88d7-765623e528ea

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00318134

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00253314

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 312667,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dowóz posiłków na potrzeby Szkoły Podstawowej w Kotulinie i Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Kotulinie. Przedmiot zamówienia obejmuje przygotowanie i dostarczanie następujących posiłków : śniadanie, obiad dwudaniowy i podwieczorek dla Oddziału Przedszkolnego oraz obiad dwudaniowy dla Szkoły Podstawowej zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Przewidywana ilość posiłków w planowanym okresie realizacji umowy: szkoła (obiad dwudaniowy )- 7200, oddział przedszkolny: obiad dwudaniowy - 11520, śniadanie - 11520, podwieczorek - 2700. Podana ilość posiłków jest szacunkowa. Zamawiający zapłaci wynagrodzenie za faktycznie przygotowane i dostarczone posiłki. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany ilości posiłków. Z tytułu zmiany ilości posiłków Wykonawcy nie przysługują roszczenia względem Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 269208,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 297694,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 269208,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Paweł Wójcik Grill Room, ul.Opolska 40, 47-100 Strzelce Opolskie, NIP 7561837093

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Agata Wójcik Grill Room, ul. Opolska 40, 47-100 Strzelce Opolskie, NIP 7561302185

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7561944179

7.3.4) Miejscowość: Grill Room S.C. P. i A Wójcik, ul. Opolska 40, Strzelce Opolskie

7.3.5) Kod pocztowy: 47-100

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 269208,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-09-01 do 2026-08-31
2025-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi