Przedmiotem Zamówienia jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ulicy Szczyglej 2 w Gdańsku wraz z infrastrukturą

Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Motława" Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00318219
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00318219/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-10 10:07
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b471efea-2548-4e82-af8b-4a8ed7dd2963
Identyfikator
5832677715
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnegoRoboty sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneWindy mechaniczneUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychUsługi w zakresie konserwacji windInstalacje słoneczneInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-MONTAŻOWE I RUSZTOWANIOWE "BUDROS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 0
14 280 084,24 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00318219 z dnia 2025-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przedmiotem Zamówienia jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ulicy Szczyglej 2 w Gdańsku wraz z infrastrukturą

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Motława" Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192043457

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szczygla 1

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-742

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 583203748

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@tbsmotlawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.tbsmotlawa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/tbs_motlawa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Towarzystwo Budownictwa Społecznego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przedmiotem Zamówienia jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ulicy Szczyglej 2 w Gdańsku wraz z infrastrukturą

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b471efea-2548-4e82-af8b-4a8ed7dd2963

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00318219

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00179626/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Szczygla 2 w Gdańsku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00251778

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 03/DI/25/KŁ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 11161857,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie:
1.1. prac przygotowawczych placu budowy;
1.2. badań archeologicznych wyprzedzających zabudowę mieszkaniową wraz z wywozem, utylizacją urobku i ewentualną rozbiórką murów, jeśli takie zostaną odkryte w trakcie badań;
1.3. robót budowlanych obejmujących budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ulicy Szczyglej 2 w Gdańsku z podziemną halą garażową, instalacjami wewnętrznymi, urządzeniami dźwigowymi, z przyłączami: wodociągowym, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, kanalizacji teletechnicznej, z docelowym ukształtowaniem i zagospodarowaniem terenu;
1.4. remontu i modernizacji sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej, przebudowy kanalizacji deszczowej i sieci teletechnicznych, likwidacji nieczynnego gazociągu, budowy oświetlenia zewnętrznego i odtworzenia nawierzchni ulicy Szczyglej w Gdańsku i chodników po prowadzonych robotach (Etap IV – na odcinku od ściany szczytowej budynku przy ul. Szczygla 3/4 do włączenia ulicy Szczyglej do ulicy Reduta Wyskok)
1.5. usunięcie kolizji linii kablowych nn 0,4 kV w ul. Wróblej, ul. Szczyglej i ul. Reduta Wyskok
1.6. dostawy i montażu instalacji fotowoltaicznej
1.7. uzyskanie prawomocnej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie budynku wraz z zagospodarowaniem terenu, infrastruktury technicznej i towarzyszącej oraz zgłoszenie zakończenia budowy dla robót w ulicy Szczyglej,
1.8. pełnienie Usługi Serwisu wbudowanych instalacji i urządzeń
1.9. pełnienie Usługi Pielęgnacji Zieleni
Budynek jednoklatkowy z czterema kondygnacjami nadziemnymi i podziemną halą garażową. Ilość mieszkań 23. Powierzchnia zabudowy 462m2, powierzchnia wewnętrzna 2197,45m2, kubatura budynku 7537 m3.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego

45232460-4 - Roboty sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

42416130-5 - Windy mechaniczne

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14280084,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14280084,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14280084,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe BBUDROS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5840250345

7.3.3) Ulica: Kozietulskiego 1

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-156

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

- badania archeologiczne
- wykonanie robót palowych
- dostawa i montaż – konstrukcja, izolacja, pokrycie dachu i obróbki blacharskie
- instalacje elektryczne, teletechniczne wewnętrzne i zewnętrzne, wraz z serwisem zbiorczego systemu anten do odbioru telewizji, central domofonowych i systemu kontroli dostępu, łączówek telefonicznych, internetowych UTP oraz koncentrycznych, instalacji odgromowej, systemu telewizji dozorowej CCTV, przeciwpożarowego wyłącznika prądu, oświetlenia awaryjnego, instalacji oddymiania klatek schodowych,
- instalacja fotowoltaiczna wraz z serwisem
- dostawa i montaż windy osobowej wraz z serwisem
- dostawa i montaż bramy garażowej wraz z serwisem
- instalacja wentylacji mechanicznej wraz z serwisem wentylacji mechanicznej hali garażowej, systemu detekcji tlenku węgla i LPG, separatorów frakcji stałych i ropopochodnych, pomp zatapialnych
- dostawa i montaż balustrad wewnętrznych i zewnętrznych
- wykonanie tynków i okładzin wewnętrznych
- roboty posadzkarskie
- roboty malarskie
- dostawa i montaż stolarki okiennej i drzwiowej
- roboty elewacyjne
- wykonanie zieleni i pielęgnacja zieleni
- wykonanie robót drogowych,

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14280084,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane